Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

#özdirenpic

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

diaboliq said:

Liebe said:

o yüzden küvete işiyom ben after sex gg

abi bence mantıklı. duş alırken küvete işeyen sadece ben miyim diye merak ediyodum. her duşta çişim olmasa bile işerim.3 damla olsun duşta olsun. bir ritüel bu benim için. bir kutsanış.

ben tiksinenleri falan anlamıyorum ya sabunla şampuanla suyla akıyo gidiyo işte yapışmıyo ya oraya
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:
abi bence mantıklı. duş alırken küvete işeyen sadece ben miyim diye merak ediyodum. her duşta çişim olmasa bile işerim.3 damla olsun duşta olsun. bir ritüel bu benim için. bir kutsanış.

Birader tanımadığın insanlara pipinin resmini göndermen yine bi yere kadardı da, keşke şu detayı bizlerle paylaşmasaydın. Olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

yukarıdaki foto komikli şişkolu imajlarımı şikayet edenlere gelsin. forumun yarısı saçları yağlı, klimasız evde boxerla oturup sırtına 10" fan vurdurup serinlemeye çalışan asosyal şişkolar olduğu için zorlarına gitmiş heralde. ben tombikliğimi reklam edip hep birlikte gülelim diyorum, şişman asosyal beylerimizin zoruna gitmiş. bana şişko şişko diyenlerin kaç tanesinin kaç kilo alırsam askere gitmem başlığında stresli mesajlar attığını gördük.

alın seveceğiniz bişey attım bakın bakın acıkın.

ben 70 kiloyum ve bundan sonra tum siskolu fotolari sikayet edicem. ALLAHUEKBER WUHUU

ayrica o BK pizza bok gibidir kesin. hazir dondurulmus kofte iyyy
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

yukarıdaki foto komikli şişkolu imajlarımı şikayet edenlere gelsin. forumun yarısı saçları yağlı, klimasız evde boxerla oturup sırtına 10" fan vurdurup serinlemeye çalışan asosyal şişkolar olduğu için zorlarına gitmiş heralde. ben tombikliğimi reklam edip hep birlikte gülelim diyorum, şişman asosyal beylerimizin zoruna gitmiş. bana şişko şişko diyenlerin kaç tanesinin kaç kilo alırsam askere gitmem başlığında stresli mesajlar attığını gördük.

alın seveceğiniz bişey attım bakın bakın acıkın.

asosyal,yağlı saç ve askerden kaçma kısımları dışında beni anlatmışsın sfds üzülme yalnız değilsin dostum o şişmanlarla dalga geçenleri aramıza alır pestili çıkarırız icabında!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...