Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yıllık kredi kartı kullanım ücreti

Llama

Öne çıkan mesajlar

Eğer bankanın yağlı müşterilerinden değilsen, babalar gibi ödüyorsun.

Ama vadesiz hesabın varsa, otomatik ödemeler tanımlıysa, her ay kk düzenli olarak 2k+ üstü kullanıyorsan, kendileri teklif ediyor geri vermeyi.

Garanti mesela her aradığımda "60 TL çektik ama hele bi sor neden çektik? Buyrun size 60 TL bonus olarak geri ödüyoruz." diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuda garanti ile davaligim.

Shop and miles kartlarima en son 180 tl kullanim ucreti geldi. Bunun uzerine tum dokumleri istedim. Gecen 4 yilda bonus mil adi altinda 25 ve 50 tl'lik bir suru para cektiklerini gordum. Simdi davaligiz. Tum borclari kapatip karti iptal ettim. Karttan tum sene yaptigim harcama orani 1000 yl'yi gecmiyor halbuki, yararlandigim hicbir hizmeti de yok. Ekstreleri kontrol etmeyip karti kapatmamak benim hatamdi fakat simdi tum gecmis borclar icin davaligiz. Almadigim bir hizmet icin para odemem mantiksiz.

Sadece yapi kredi kullaniyorum. Ocak'ta 190 tl'de ona geldi. Aradim ertesi ay bakiyesinden dustuler hemen. Tabii ki tum harcamam o kartta oldugundan ikiletmeden yaptilar bunu. O nedenle bundan sonra tek kartla yola devam. Yapilabilecek tek sey kart sayisini tek tutmak. Zaten harcama yapiyorsaniz ikiletmeden siliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

ginaly said:

Fin said:

Yılda 50 liraya bık bık yapcaksanız kullanmayın kart

bankacı mısınız sequo mu. 50 liraya muhtaç olun emi.

mesela birisi dolmuşa bindi diyelim. dolmuşçuya "kardeş nasolsa topkapıya kadar gidiyon, bak zaten para da kazanıyon diğer yolculardan, benden para almayıver, 2 liraya mı tenezzül edecen" dese mantıklı mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Oha lan ben platinium amexe 450$ veriyorum. 3 senedirde ocak 1 de 450$ ı çekiyorlar 1 dk sonra geri yatırıyorlar:)

Yatırmasalarda pek umrumda değil.

Daha 2 gün önce Çeşme Marakech de 2.750 tl hesap geldi Amexle ödedim. 800 TL indirim verdiler. Misal.

amex her türlü parasını çıkarıyor hakkaten.
yeşil düzü var gerçi bende, fakirlik :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...