Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
allahim rage yaptim aksam aksam. cibele i al dedi yabanci bi arkadas, baktim uyesi oldugum bi iki yerde deli gibi ovuyorlar, pc gamer reviewi iyi, steam tavsiye edio ve reviewler iyi ve ucuz diye aldim direk almaz olaydim. yeni shitstorm kaynagiymis meger. oyundan cok walking simualtor oldugunami yaniyim, macross, ccs posteri var diye yuyip devam etmememi yaniyim bilmiyorum ama net omrumde oynadigim oyun diye satilan EN KOTU sey ki buna (dragon age 2, daikatana fila nbunun yaninda torment duzeyinde kaliyor)

kesk arastirsaydim guzel yapimcinin oyunda kendisini oynadigi, hayatinda yasadigi bir olayi anlattigi ve gone home dada calsitigini bilseydim kosarak kacardim, life is strange icin SJW crap diye saldirdiydi millet oysa bu anitadan beter bir cashgrab operasyonu

1.2 saatte bitio zaten ve butun hikaye su

sacini anime karakterlerine benzemek icin pembeye boyamis, ozguven sorunlari olan ve edebiyat ogrencisi weaboo kiz final fantasy online cakmasi bir oyuna sarar. oyunda tanistigi herkese pislik gibi davranan salty guild/raid leader ile yakinlasirlar ancak aralarinda cok mesafe vardir. birkac aya "seni seviyom" geyikleri baslar, kiz oglani new yorka cagirir ve sevisirler, ertesi sabah oglan kendi sehrine geri donerken "ben seni sevmiyorum" der THE END

iyiki steam refund denen birsey var, yazdigim 3 comment gumledi filan heh. ufak capli bri drama cikar yok satarsa hic sasirmiycam, shitaku filan ove ove bitirememis

pic kinda related

http://i.imgur.com/JvzTuEI.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

said:
The metanarrative at play in Cibele is centered on the emotional experience of being a teenage girl, writing poetry, taking pictures of yourself, and overthinking them. There are emails from boys and friends in your inbox, selfies and documents full of Livejournal-style blog entries scattered on your in-game desktop. Near the end of my time with the game, the boy you’ve been chatting with finally cajoles you into taking a picture of yourself.

Lel iyiymiş. Yalan dolanlarla pazarlamadıkları sürece bırakalım yapsınlar şöyle oyunları, fallout3ten daha kötü değil şu haliyle. Mainstream olabilir yani np
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

sacini anime karakterlerine benzemek icin pembeye boyamis, ozguven sorunlari olan ve edebiyat ogrencisi weaboo kiz final fantasy online cakmasi bir oyuna sarar. oyunda tanistigi herkese pislik gibi davranan salty guild/raid leader ile yakinlasirlar ancak aralarinda cok mesafe vardir. birkac aya "seni seviyom" geyikleri baslar, kiz oglani new yorka cagirir ve sevisirler, ertesi sabah oglan kendi sehrine geri donerken "ben seni sevmiyorum" der THE END

http://i.imgur.com/UMhsywU.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

said:
The metanarrative at play in Cibele is centered on the emotional experience of being a teenage girl, writing poetry, taking pictures of yourself, and overthinking them. There are emails from boys and friends in your inbox, selfies and documents full of Livejournal-style blog entries scattered on your in-game desktop. Near the end of my time with the game, the boy you’ve been chatting with finally cajoles you into taking a picture of yourself.

Lel iyiymiş. Yalan dolanlarla pazarlamadıkları sürece bırakalım yapsınlar şöyle oyunları, fallout3ten daha kötü değil şu haliyle. Mainstream olabilir yani np

ole bisi yok iste oyunda :P

abidik kotu siirler notepad dosyasi oalrak desktopta duruyor, 4-5 resim var ve "wow you are totatly like an anime girl!" duzeyinde friend emaillari

direk yalandan pazarlama, hicbir etkilesilebilir sey yok oyunda mesaj okumak ve dandrik pathing issuelu cakma mmo segmentlerinde yaratiklara sag tiklamak disinda
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bir hesap yok bildiğim. weighted olması yanlış olur, çünkü review yazmak için oyuna sahip olmak ve dolayısıyla büyük ihtimalle biraz bile oynamış olmak gerekirken, review beğenmek oyunla ilgili zerre fikre sahip olmayı gerektirmiyor. çok rahat metacritic bombing yapılır weighted yapılsa helpful.
Sosyal ağlarda paylaş

Gene yapiolar zaten, oyuna pozitif review verenlerin hep ilk review bu oyun, negatif herseyi siliyorlar discussiondan neredeyse
Kiz cok hassasmis, hayatindaki zor ve unutamadigi kendini derin etkiliyen bir donemi yasiyormus vsvs first world problems direk, biz yazsak demek sanitarium kivami bisi cikicak heh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...