Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Conjuring

Mc_Lovin

Öne çıkan mesajlar

knox said:

imdb puani pek takilmamasi gerekiyor ama 8.1 puani var suan ki korku filmi icin bu puan biraz rekor yani hehehe

kaç puanlamış gerisi teferruat.. en az 100k kişiyse okdir diyorum..

Votes#Percentage#Rating
4175 30.1% 10
3096 22.3% 9
3437 24.7% 8
1762 12.7% 7
649 4.7% 6
268 1.9% 5
153 1.1% 4
93 0.7% 3
52 0.4% 2
207 1.5% 1
Arithmetic mean = 8.3. Median = 9
Sosyal ağlarda paylaş

conjuring 1 seneden önce 100k oya ulaşmaz ki.

ilk 10-15-20k oy aslında yeterince güzel bir indikatör. aksiyon filmleri hariç. çünkü ironman, batman vs bu tür filmlerde ilk günden hemen gidenler zaten bu türün hastasları oluyor ve puanları basıyorlar, sonra yavaş yavaş toparlıyor ve inmeye başlıyor puanı bu tip aksiyon fimlerinin.

ulan sinirlendim şimdi yine türkiye'ye filmlerin geç gelmesi olayına. 2 ay sonra geliyor film resmen ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Dün gece izledim. Filmin ortalarına doğru nasıl altıma s.çmamayı başardım bilmiyorum.

Filmde her türlü klişeye sarılmışlar resmen, ama iyi işlemişler o klişeleri. O yüzden izlerken sıkmıyor. Evin mahzenine/bodrumuna inmeden tut, evde daha önceden yaşanmış korkunç olaylar sonucu evde varolan kötücül ruhlara kadar ne ararsan var yani. Cadı bile var. =)

Güzel film. Sonunu bağlayamamışlar pek, orası biraz dandik olmuş. Daha iyi bir son bekledim ben ama deliver edemedi film. Filmin tek eksik yanı bu. Yönetmen senaryoyu biçmiş gibime geldi.

Oyuncuların performansları iyi. Kızlar, büyükler falan hep on numara cast.
Sosyal ağlarda paylaş

abi indiriyorum bunu izlersem bu gece yazarım yorum.
hep hayalimdir bizim karadeniz tarafında köyde geçen bir film çekmek hatta bir ara hikayesini yazmaya başlamıştım bıraktım sonra beğenmeyip. bizim köylerde evler birbirinden uzak olur gece mesela bildiğin dağların arasında ışık yok. sadece evin ışığı var elektrikler gidiyor dışarıda yağmur var garip bir ses duysan altına sıçarsın ki duyuyorsun bazen ha tipik karadeniz insanı olarak tüfekle çıkıp sıkarlar da kim varsa işte böyle yabancı birileri gelir onlar korkar vs vs D:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...