Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Artık Milletin Elektrik Parasını Ödemek İstemiyorum Yeter!!!

nordlydian

Öne çıkan mesajlar

Haaaaaaaaaaaa
Bizim Mersindeki yazlıkta misal çok çok çok düşük geliyor. Yani bütün ay 20 lira zor geliyor. Vantilatör, klima vs bildiğin full çalışır.

Eğer popüler biryerdeyse evet. Atıyorum Bodrum, Marmarisdeysen maalesef oralarda yüksek. Hatta bunlarla ilgili bayaaa şikayet dilekçesi ve sayfası mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

Devletin ocligi.

20 lira altı fatura alan yerleri araştırsalar direk ortaya çıkar kaçaklar.

Zaten kaçağı önlemek istemiyolar ki bizim gibi beyinsizler paşa paşa parayi odediginden dolayi sorun olmuyor.

3 ay boyunca ülke çapında elektrik faturası odenmesin bak çalışıyorlar mi o zaman it gibi adfgs.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Haaaaaaaaaaaa
Bizim Mersindeki yazlıkta misal çok çok çok düşük geliyor. Yani bütün ay 20 lira zor geliyor. Vantilatör, klima vs bildiğin full çalışır.

Eğer popüler biryerdeyse evet. Atıyorum Bodrum, Marmarisdeysen maalesef oralarda yüksek. Hatta bunlarla ilgili bayaaa şikayet dilekçesi ve sayfası mevcut.

marmaristeyim. uzaklarda aramaya gerek yok. ROTWEİLER'İN YAZLIKLARINDA KULLANDIKLARI KAÇAK ELEKTRİĞİN PARASINI DA BİZ Mİ ÖDÜCEZ LAN!!
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

Rotweiler said:

Haaaaaaaaaaaa

marmaristeyim. uzaklarda aramaya gerek yok. ROTWEİLER'İN YAZLIKLARINDA KULLANDIKLARI KAÇAK ELEKTRİĞİN PARASINI DA BİZ Mİ ÖDÜCEZ LAN!!

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...