Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 4

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Bana bir black bone arrows planı düşmüştü oyunun ilk zamanlarında, 50 milyona satmıştım. O zamanın parasıyla fena değildi de, bu yeni legendaryleri ekleyen patch gelirken crafted legendaryler de o blizzard postlarındaki örnekler gibi imba olcak hep diye fiyatları inanılmaz şişmişti, ben sattıktan birkaç hafta sonra o plan 30-40 euroya gidiyordu, nasıl sövdüydüm.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi çok mühim birşey sorucam, oyun ilk çıktıgında oynadım ben daha böle türkiyede çıkmamıştı 1 saati vardı aldım, serverların açılmasını fln bekleyen tayfadandım

nese 1 ay kadar oynadım, inferno akt 3 geçilmiyodu barbarla mal mal storm taktigi fln yapıyoduk velhasıl

elimizdeki en iyi silah o zamanlar 450 dmgli 1 hand +200 str viva fln olan silahtı

la şimdi ps3de oynadım level 60 oldum 990 dmgli +500 strli %10 vivalı %15 chanceli silah düşüyo sürekli oyun mu bozuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

nese 1 ay kadar oynadım, inferno akt 3 geçilmiyodu barbarla mal mal storm taktigi fln yapıyoduk velhasıl

la şimdi ps3de oynadım level 60 oldum 990 dmgli +500 strli %10 vivalı %15 chanceli silah düşüyo sürekli oyun mu bozuldu

sen inferno act 2ye gelebilmişin biz act1 de tutunamıyorduk
ha bire hellde oynardık /aluriel bilir bizim geçmişimizi :)/
şimdi ise oyun da bozuldu bosslarda
demek ki vatandaş bayya ağladı
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...