Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 4

Gangren

Öne çıkan mesajlar

üşenmedim araştırdım, aha burda yazıyor neler olacağı
http://us.battle.net/d3/en/blog/11867681

ingame itemler
Spectral Hound Minion and Transmogrified Gear
Treasure Goblin Pet for World of Warcraft
Battle.net Portraits and Malthael Decals for StarCraft II
+
Malthael mouse pad, bearing the impenetrable visage of the Angel of Death
Hardback Collector's Edition art book, chronicling the game's artistic development
Reaper of Souls Soundtrack, featuring haunting scores from Westmarch, The Blood Marsh, Pandemonium and beyond on CD
Behind-the-scenes Blu-Ray/DVD two-disc set, boasting in-depth interviews with the development team and members of the Diablo III community

mousepad, art book, ost ve behind the scenes var ekstra olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Şu anki sistemde AH siz olmuyordu gerçekten çünkü droplar okadar saçma sapan ve okadar rng ki AH siz oyuncuların %99 u şuanki halinin anca yarısı olurdu heralde.

Ama exp da ki sistem ile dışardan/AH den item alma ihtiyacını kapatıcak zaman harcarsanız çünkü:

1. Itemların statlarının belli bir kısmı sizin ihtiyaç duyduğunuz primary stata göre düşecek bu rng yi azaltacak.

2. Loot 2: ile biliyorsunuz sarılar daha az ama daha kaliteli düşecek legendery ise şuanki hale göre 4 kat fazla düşecek.

3. Mystic ile reforge ve enchant yapıcaz. Yani diyelim WD oynuyorsun güzel 1h buldun ama illa mana regen gerekiyor hemen ench/reforge yap.

4. Craft şuanki duruma göre çok çok daha iyi ve viable olucak.

5. Crit dmg ve bazı statlara cap geldiğinden mesala silahta illa soket olsun ya da crit dmg olsun diye bir tarafımızı yırtmıycaz.

Bu ve benzeri nedenlerden artık ne kadar oynarsak okadar istediğimiz şekilde gearı geliştirebilicez.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar ben 15gb'çık RoS betasını indirdim oyuna da girdim yeni karakter yaratıp karakterlerimin kopyalamasını da tamamladım

şimdi deli gibi Crusader karakterini merak ediyorum ama seçtiğimde select yerine upgrade seçeneği çıkıyor. basınca da web browserdan battle net sayfası açıyor ancak page not found. nasıl girebilirim oyuna yardım eder misiniz
Sosyal ağlarda paylaş

gelmezki anasını satiyim bizde bu şans varken :)

kendi karakterimle oynadım eğer böyle olacaksa kalksın komple rmah :) %80 rare item düştü hep 2 3 tane de unique ekstra questler güzel olmuş clan da geliyo sanırım D3'te 'bana göre' açıkcası sçmıştı blizzard ama RoS ile toparlayacak gibi durumu
Sosyal ağlarda paylaş

Hepimiz öyle ümit ediyoruz bunda da patlarlarsa blizzard gg zaten. Mapler de ve bölgelerde özgürce takılmak (illa saçma sapan main questin partını seçmeden), tandom questler ve rewardları, balanced ve rewarded zorluk dereceleri, loot runlar (random yaratılan mapler), skillerin çoğunu viable yapıcak değişiklikler, loot droptaki major değişiklikler, EN ÖNEMLİSİ: game/build changer 100 lerce legendery affixleri (ör: mesala 4-5 snyede 1 zombie dog spawnlıyan affix ile artık sacrifice build yapılabilir). Paragon statlarıyla gerçek anlamda char customization (mesala 25 aoe dmg statına ver aoe buildini güçlendir vs gibi).

Kağıt üzerinde şahane duruyor oyun umarım pratikte de başarılı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Travis hacının açıklamalarını bence okuyun diablofans da bence gayet mantıklı açıklamalar. Oyuncular istiyor ki kısa zamanda çok leg item düşsün. Fakat bu böle olamaz olursa oyunun ömrü kısalır. Aslında ince bir çizgi mevcut. Şayet blizzard bunu başarabilirse daha çok para kazanır fakat başaramazsa muhtemelen firma adına büyük bir fiyasko olur. Ben şahsen oyunu şuan almış durumdayım öyle yada böyle oynayacağım.

Birde sanırım bir sistem eklenmiş.Ortalama bir sürede leg item düşmez ise drop şansı yükselicek düştükten sonra ise bu sayaç sıfırlanıcak. Bence fena bir sistem değil. En azından oyuna belli bir süre harcayan insanlar için bir ödül bana sorulursa. Ama günde 1 saat oynayan adam da bir zahmet bis itemlere sahip olamasın. Ama hala bu durumda olan oyuncuların ağlamalarını forumlarda görmek cidden adamı ayar ediyor :D

Neyse alın oynayın görün kendiniz karar verin. Başkalarının fikirleriyle hareket etmeyin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...