Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

progamer

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Spidee said:

Superman'in var mı tavsiye edebileceğiniz bir çizgi romanı? Tim Sale'in Supermanlerini okumak istiyorum, onu tavsiye etmişlerdi bir de.

Superman'in ilginç bir karakter olabileceğine dair kanıt istiyorum lskdf. Bence özünde sıkıcı ve yaratıcılıktan yoksun bir karakter zira.

Batman'le panpa oldukları Public Enemies mi ne vardı hoşuma gitmişti. Onu da deneyebilirsin asdf

edit: hatta youtube a da çizgisini koymuşlar ama embesiller ilk partı patlatıp gerisine karışmamış asdfasd

https://www.youtube.com/watch?v=W3kij6TtWBs&index=2&list=PL_AYqxzHii9jQ_-JAI4VBw_DiS0os04yP

ilk partı bir yerlerden bulun falan işte lel

İndirdim bile abi sağolasın =)
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

Superman'in var mı tavsiye edebileceğiniz bir çizgi romanı? Tim Sale'in Supermanlerini okumak istiyorum, onu tavsiye etmişlerdi bir de.

Superman'in ilginç bir karakter olabileceğine dair kanıt istiyorum lskdf. Bence özünde sıkıcı ve yaratıcılıktan yoksun bir karakter zira.

four seasons var, red son var, peace on earth var, kingdom come fena deil, its a bird var direk sorularına cevap olucak bişi mesela, bide böle klasik superman macera HUAAA seklinde all star superman var.

Zevksizliğini, edepsizliğini, cehaletine veriyorum. Şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ben superman konulu aksiyon filmi yapmak istesem doomsday vs.superkırmızı filmi yapardım hatta 3leme bile yapılabilir.(doomsday öncesi ve sonrası gelişen olaylar) ama yok dünyanın en gereksiz kahramanı ile son zamanlarda az biraz karizma sahibi olmuş başka bir dc kahramanını çarpıştırmak gereksiz ve saçma bi risk bence.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

imamizer said:

progamer said:

http://i.imgur.com/ne439ls.gif

abi şu sahneyi nasıl bi mantığa oturttular çok merak ediyorum. man of steel daki dövüş sahnelerinde birbirlerine tankerle fln vurup savrulurken 3-5 bina deliyorlardı.

Animasyonun senaryosunda hukumet superman'i batman'in ustune saliyodu git iki tokatla kendine gelsin arkadasin diye. Superman de arkadasiyla kapisiyodu iste bilerek kendini tutarak.

Olay yine superman'in "hayir yeaaa iyi, yimisak galpli olceam"ciligindan ve batmanin kurnazligindan sonuca baglaniyo.

DEV dark knight returns animasyonu spo'su

ya olur mu, animasyonda küba mı ne gelip nuke sallıyordu amerika'ya. süp de bunu durdurmak için belli bi yükseklikte patlatıyordu mecburen. süpermen baya bi debuff yiyor spark'ın dediği gibi. oluşan emp efektinden gotham dahil abd'nin belli bi bölümünde tüm teknoloji sıçıyor, her yer kaos anarşi falan derken batman müridleriyle (eski mutant çetesi) beraber gotham'ı hizaya getirince amerika başkanı "lan her yer yanıyor, gotham pırıl pırıl. bizim yapamadığımızı yaptı batman, rezil olduk." deyip süpermen'i batman'in üstüne salıyor. zaten civil war stayla bi registration act benzeri durum var, batman direk mega kanunsuz vigilante durumuna düşüyor. zaten bu nuke olayları olmadan önce, batman tekrar ortaya çıkınca süpermen başkanın emriyle gelip 1-2 yokluyor "abi bak başgan istemiyor, yapma böyle. kaç yaşında adamsın yakışıyor mu..." diye ama batman tabi ki "don't get in my way" deyip sallamıyor bunu.

öyle bi aman kankam zaten ya bi konuşayım, şakacıktan güreşelim durumu yok yani. kemikler dişler tuz buz oluyor orda.

not: "ama süpermen nuke yemiş, ondan güçsüz. yoksa döver batman'i kekeke" diyenlere batman'in 50-60 yaşında olduğunu ve uzun süredir (bu registration tatavasına atarlanıyordu sanırım) sahalardan uzak kaldığını hatırlatırım.

çok pis troll'lendim sanırım ama dayanamadım
dkr'nin konusu da fantastikmiş yalnız :D (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada süpermen bayık he hü diyen vatandaşlar da haksız sayılmaz. zaten o yüzden en güzel hikayeleri hep kırmızı kriptonitten sapıttı dünyayı yaktı, lois öldü mega diktatör oldu, paralel evrende justice league elemanlarının hepsi mega overlord çetesi, injustice: gods among us modundakiler. bi de işte 1-2 "ya şimdi mr. president istiyor da..." muhabbeti olan burdaki gibi. ya da lex'in başkan olduğu zamanlar falan. "yoksa oh çok güçlü herkesi dövdü horaayy" değil yani ilginç hikayeleri

arada batman'den dayak yiyip reyis'e saygımızı pekiştirmesi de cabası sadsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

di said:

imamizer said:

progamer said:

abi şu sahneyi nasıl bi mantığa oturttular çok merak ediyorum. man of steel daki dövüş sahnelerinde birbirlerine tankerle fln vurup savrulurken 3-5 bina deliyorlardı.

Animasyonun senaryosunda hukumet superman'i batman'in ustune saliyodu git iki tokatla kendine gelsin arkadasin diye. Superman de arkadasiyla kapisiyodu iste bilerek kendini tutarak.

Olay yine superman'in "hayir yeaaa iyi, yimisak galpli olceam"ciligindan ve batmanin kurnazligindan sonuca baglaniyo.

ya olur mu, animasyonda küba mı ne gelip nuke sallıyordu amerika'ya. süp de bunu durdurmak için belli bi yükseklikte patlatıyordu mecburen. süpermen baya bi debuff yiyor spark'ın dediği gibi. oluşan emp efektinden gotham dahil abd'nin belli bi bölümünde tüm teknoloji sıçıyor, her yer kaos anarşi falan derken batman müridleriyle (eski mutant çetesi) beraber gotham'ı hizaya getirince amerika başkanı "lan her yer yanıyor, gotham pırıl pırıl. bizim yapamadığımızı yaptı batman, rezil olduk." deyip süpermen'i batman'in üstüne salıyor. zaten civil war stayla bi registration act benzeri durum var, batman direk mega kanunsuz vigilante durumuna düşüyor. zaten bu nuke olayları olmadan önce, batman tekrar ortaya çıkınca süpermen başkanın emriyle gelip 1-2 yokluyor "abi bak başgan istemiyor, yapma böyle. kaç yaşında adamsın yakışıyor mu..." diye ama batman tabi ki "don't get in my way" deyip sallamıyor bunu.

öyle bi aman kankam zaten ya bi konuşayım, şakacıktan güreşelim durumu yok yani. kemikler dişler tuz buz oluyor orda.

not: "ama süpermen nuke yemiş, ondan güçsüz. yoksa döver batman'i kekeke" diyenlere batman'in 50-60 yaşında olduğunu ve uzun süredir (bu registration tatavasına atarlanıyordu sanırım) sahalardan uzak kaldığını hatırlatırım.

Yok ya troll degil. Masallah iyi hatirliyosun o kadar seyi. Ya da senaryo duruyo cekmecede, lazim oldukca cikarip ordan yaziyosun. =)
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Spidee said:

Batman'le panpa oldukları Public Enemies mi ne vardı hoşuma gitmişti. Onu da deneyebilirsin asdf

edit: hatta youtube a da çizgisini koymuşlar ama embesiller ilk partı patlatıp gerisine karışmamış asdfasd

https://www.youtube.com/watch?v=W3kij6TtWBs&index=2&list=PL_AYqxzHii9jQ_-JAI4VBw_DiS0os04yP

ilk partı bir yerlerden bulun falan işte lel

Bu film çok iyi, keşke DoJ gibi saçmalık yerine bu konuyu işleselermiş. Mutlaka izlenesi bir film, Youtube'da kendinize eziyet etmek yerine Torrent'ten düzgün bir formatı indirip izleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

piramit

Cokomantis said:

di said:

imamizer said:

progamer said:

Yok ya troll degil. Masallah iyi hatirliyosun o kadar seyi. Ya da senaryo duruyo cekmecede, lazim oldukca cikarip ordan yaziyosun. =)

seviyorum abi napayım =(
dcau ftw
Sosyal ağlarda paylaş

benim okuduğum serilerde superman kendi veriyordu. kontrolden çıkarsam birinin beni durdurması gerek. bu dünyada en çok sana güveniyorum, şimdi tenhada vuruşalım hadi falan diyordu.

Batman'ın kötü amaç için kesinlikle kullanmayacağına vs. emindi çünkü, nitekim adını unuttum da okuduklarımdan birinde yine işte superman kafayı yiyordu. KIRMIZI GÖZLÜ hali falan oluyordu işte batman gidip durduruyordu asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...