Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arabayla evlilik teklifi

serjuhan

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

pontipati said:

Black-ice said:

daha önce de demiştim. rahatsız olup izleyemiyorum böyle utanmalı videyoları. yine kasıldım bak yer yer baktım. gerçek mi lan anlamadım da.

aynı sendromdan var bende de galiba lakin oh olmuş hırboya sadawsdx

abi bunu özellikle yazıyorum bazı topiclerde ki yalnız olmadığınızı hissedin diye fsdf

ben de bi tek bana oluyor sanıyordum.
Bu bana da oluyor sanki benmişim gibi utanıyorum büzülüyorum falan.Utanılacak duruma düşmekten korkan hassas birer kedi yavrusu yaşatıyoruz hepimiz
Sosyal ağlarda paylaş

adamın mallığı kadının kezbanlığını kapamıyor ya. kadın belli ki ilişkide baskın taraf. teklif şekli ne kadar saçma da olsa adam belli iyi niyetli bir adam gibi. kadın da bunu bilerek kezban şovunu yapmış. taşaklı bir abi olsaydı adamın yerinde '' x cim ayıp oluyor elaleme hihi EVET diyorum ama sonra konuşuruz öptm kib '' diye gönderirdi adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

ondan mı lan?
ben sadece başkasını öyle görmekten üzüntü duyuyoruz diye düşünüyordum. kökünde bu var belki tabii.
Bütün empatilerin altında bu vardır.İnsan kendisini özdeşleştiremediğini anlayamaz.Çoğu insan sokakta dilenciye para verirken bile ''yazık ben de bu durumda olabilirdim'' diye farkında olmadan düşünür.Özverimiz bile bencillikten geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

adamın mallığı kadının kezbanlığını kapamıyor ya. kadın belli ki ilişkide baskın taraf. teklif şekli ne kadar saçma da olsa adam belli iyi niyetli bir adam gibi. kadın da bunu bilerek kezban şovunu yapmış. taşaklı bir abi olsaydı adamın yerinde '' x cim ayıp oluyor elaleme hihi EVET diyorum ama sonra konuşuruz öptm kib '' diye gönderirdi adamı.

valla çok doğru bir tespit
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

pontipati said:

Black-ice said:

daha önce de demiştim. rahatsız olup izleyemiyorum böyle utanmalı videyoları. yine kasıldım bak yer yer baktım. gerçek mi lan anlamadım da.

aynı sendromdan var bende de galiba lakin oh olmuş hırboya sadawsdx

abi bunu özellikle yazıyorum bazı topiclerde ki yalnız olmadığınızı hissedin diye fsdf

ben de bi tek bana oluyor sanıyordum.

Ben de zaman zaman koltuğun arkasına saklanıyorum sahne geçene kadar, empatiyi fazla kaçırıyoruz
Adam malın önde gideni, bayrak taşıyanı.. kızamı yoksa arabasına mı evlenme teklifiediyor belli değil
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Ben de zaman zaman koltuğun arkasına saklanıyorum sahne geçene kadar, empatiyi fazla kaçırıyoruz
Adam malın önde gideni, bayrak taşıyanı.. kızamı yoksa arabasına mı evlenme teklifiediyor belli değil

ya paticik ne kadar gaddar bir yer.
içimizden geldiği gibi bir empati bile kurmamıza izin vermediler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...