Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepsi ne kampanya yapsa almayı düşünebilirsiniz

synthesizer

Öne çıkan mesajlar

synthesizer said:
satılan pepsilerdeki kod kullanım oranı, promosyona duyarsız veya promosyondan habersiz bir tuketici cogunlugumuz oldugunu gosteriyor.

yalniz soyle birsey var, pepsinin promosyanlari nasil bilmiyorum. hic pepsi icmedigim icin ilgilenmedim de.
ornegi algidadan vereyim, son 1 ayda 20 magnum yemisimdir. ilkinde baktim porsche cekilisi varmis. tam katiliyodum ki cep no istiyomus. dedim silkerler porsche u. bi ton reklamla, abuk subuk smslerle ugrasamam. promosyona duyarli da olsam promosyonu yapanlara guvenim yok. cep no istemese katilmistim netten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ben Pepsi içiyorum genelde. Lisedeyken kantinde Pepsi vardı, alıştım öyle. Promosyon filan veriyor hem ama daha bir kere kullanmadım hiç birini. Duyarsızım tam işte. Ama söyle App Store'dan kredi filan verse kullanırım ama Apple ile anlaşmak mümkün olmaz sanırım.

Cipslerin içinden Pepsi çıkıyor, Pepsi'lerin kapak altından da cips çıksın, markete gittiğimde alırım öyle ama sonsuz döngüye girersem ne olur bilmiyorum. İçinden Pepsi çıkmayan firma ile anlaşın. Ne bileyim ya da çikolata filan çıksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Pepsi görünüşünden önce kimyasal yan sanayi ürünü tadını değiştirmeli.

Bir de Seda Sayan'la, abidik saçma sapan şarkıcılarla pepsi içebilecek insanları bağdaştırmayı başaran insanları reklam departmanından uzaklaştırın bence. TFF başına falan geçsinler daha mantıklı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

syn~, hedef kitle A ve B grubu değil diyorsun ancak özenti toplumu olduğumuzu tamamen unutuyorsunuz. Reklamlarda ünlüleri kullanarak değil, ünlüleri gerçek hayatta kullanarak bir yere gelebilirsiniz.

Dizilerde herkes tarafından takip edilen atıyorum, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, vb ünlülerin dizilerinde ürün yerleştirme ile babalar gibi ilgi çekersiniz. bu bir.

İkincisi pepsi.co.jp'den biraz feyz alın. Otun bokun pepsisini çıkartıyorlar. Yoğurdun anavatanında yoğurtlu pepsi nasıl olmaz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...