Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BEYİN FIRTINASI: Ölen karınızın beynini bir adama taksalar napardınız?

tokins

Öne çıkan mesajlar

Kadin beynini ve benligini alip erkek bedenine koyarlarsa otomatik trans olur zaten, min 2 seneye gene kadin olur kendi istegi ile ki bu trknolojinin mumkun oldugu duzeye gelindiginde kok hucre calismalari zaten bitmis olur, kendine rahim bile yaptirabilor ve gene cocuk dogurabilir (anca sezaryen gerci, tayyip duymasin)

Ha cirkin olur erkegin vucur 30undan buyukse ki "karinizin yanginda yuzu komple yanip aliyiiina benzese bosarmisiniz?" sorusuna daha yakin oluyor o yuzden anlamsiz olmus baya
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

homofobiğin beynini eşcinsele takmaz diye düşünüyorum.
aksi takdirde yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi mindfuck durumu olur.

Ikisi de fiziksel görünüsle alakasiz oldugu icin sorun olmaz. En kötü escinsel bedenini taniyan kankalari selam verip öpmeye kalktiklarinda, artik homofobik bir beyin tasiyan vücut error verip tekme tokat dalar.
Sosyal ağlarda paylaş

kişilik dediğimiz şey beynin içindeyse, beyin nakli yapısal sorunlara gebe bir kavram. vücut değişikliği desek daha mantıklı.

bi de aklıma ne geldi. cinsiyet hormonlarını hipofiz bezi ayarlıyor, o da beynin bir parçası. yani kadın beyni takılan bir erkek bedeni uzun süre erkek bedeni olarak kalmayabilir. neye dönüşeceğini beyin fırtınasının asıl konusu yapalım.
Sosyal ağlarda paylaş

CERONİMO said:

Her şeye rağmen karım o benim. Çocuklarımın annesi. Elbette bir cinsellik yaşamazdım ama karşımda duran kişinin o olduğunu bilir, onu üzecek şeyler yapmaktan kaçınırdım. Eskiden yaptığımız şeyleri yapıp, ona içinde bulunduğu zor durumu hatırlatmamaya çalışırdım. Eski gibi alışverişe çıkarır, gezmelere götürürdüm onu. VE SARILIRDIM DA. Bundan gocunmazdım. Cinsellik gerektirmeyen yakınlığı gösterirdim.

Sen asil bir ruha sahipsin. Ben kendimde bunları yapacak gücü bulamayabilirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

tokins said:

CERONİMO said:

Her şeye rağmen karım o benim. Çocuklarımın annesi. Elbette bir cinsellik yaşamazdım ama karşımda duran kişinin o olduğunu bilir, onu üzecek şeyler yapmaktan kaçınırdım. Eskiden yaptığımız şeyleri yapıp, ona içinde bulunduğu zor durumu hatırlatmamaya çalışırdım. Eski gibi alışverişe çıkarır, gezmelere götürürdüm onu. VE SARILIRDIM DA. Bundan gocunmazdım. Cinsellik gerektirmeyen yakınlığı gösterirdim.

Sen asil bir ruha sahipsin. Ben kendimde bunları yapacak gücü bulamayabilirdim.

ne diyonuz ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...