Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Tek sorun o değil ki. Çektikten sonra dagger atıp çektiği mesafeyi katlayabilirdi. Bu yüzden önceki patchlerde ilk deüzeltme geldi. Artık hook pudgeye değil pudgenin hooku salladığı yere çekebiliyor. O yüzden artık o açıdan daggerda sorun değil.

Honda yapıyorlardı mesela hook atıyordu adama daggerla adamlarının içine kadar çekiyordu :D Şuan Hon'da durum ne bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

cliff olsun mu olmasın mı isteniyor belli değil. wc3 motor demenin bir manası yoksa. isteniyorsa rubickten neden kaldırıldı, dark seer'den neden kaldırıldı? istenmiyorsa gayet cliff'e blink atmanı engelleyebilirlerdi. ne öyle ne böyle. icefrog delikanlı ol adam gibi söyle var mı cliff yok mu

aynen zaten 5-6 yer vardır topu topu butchın blink olup hook atıcağı
oraya blink olunca hook atılmasını yada direkt oraya blinki engelleseler daha iyi olurmus bu sacma sistemden

çok sorun yapıcak gibi çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

lothar (shadow blade) imiş. sb alan görmedim ben pudgeye kim alıyor la?
iyi kasınca sb almak super oluyo direk ulti ile acılıyosun biraz fazla acılmıs adama hookla da finish him yapıosun cok guzel oluyo.

broodmother dısındakiler yine cekilir de brood mother hic olmamıs arkadas bi hero hic mi olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Tek sorun o değil ki. Çektikten sonra dagger atıp çektiği mesafeyi katlayabilirdi. Bu yüzden önceki patchlerde ilk deüzeltme geldi. Artık hook pudgeye değil pudgenin hooku salladığı yere çekebiliyor. O yüzden artık o açıdan daggerda sorun değil.

Honda yapıyorlardı mesela hook atıyordu adama daggerla adamlarının içine kadar çekiyordu :D Şuan Hon'da durum ne bilmiyorum.

honda hook rangenin dışına çekemiyorsun ama aşağı yukarı sağa sola hook range içinde tp olursan oraya geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Paticik grubundan birileriyle girdim az evvel kimler oldugunu bilmiyorum kusura bakmasinlar ama bok gibi bi oyunu 10 numara kazandik helaller olsun hepsine.

Ilk 15 dk agir ezmisiz adamlar gg cekmis bende bi hayvan lag basladi, sonunda koptum, internet gg olmus meger. Tekrar girdim baktim ki biri daha dusmus. Tekrar girdim ama lag aynen devam ve surekli kopuyorum ama surekli. 10 dk boyunca gir dus gir dus yapa yapa oyunda kaldim ama en son bi girdim ki bizim kulelet yattare bi ancient kalmis. Dedim bu bole olmacak aga, taktim telefonu pcye, VODAFONE 3G POWAH, bi biz kesiyoz buyback bi onlar kesiyo buyback ancientin can yarida ha vurdum ha stun para bitti vs derken ancientin dibinde teamfighti bi koyduk wipei yediler sona. allleeaaaah yardirmasyon gg.

Kaybetseydik sinirden uyuyamayacaktim ellerinize saglik pasalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

honda efsane bi best move vardı
bulamadım baktımda
pudge 2 vs 5 te escape mechanismi olmayan carryi ormandan blinkleyp kurtarıyodu felanguzel bişi aslındada dotada kapadılar işte

bide blinkten cok o olayı chen combosundan kapadılar
dandi utanmadan turnuvada chen pudge global hook yapıyodu aç
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu matchmakinge bişey mi oldu, win/lose arasında 25 fark vardı benim lose almış başını gitmişti, arka arkaya loss streakler yapıyodum, bi anda win streak başladı şu anda fark kapanmış vaziyette:

http://o1310.hizliresim.com/1g/r/tv4ft.jpg

rus geldiğinde bile akıllı rus geliyor falan.

edit: nazar değdirdim alah belamı versin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...