Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

elma said:

Tinder diye bi app var ya hani. 2 gündür şurdayım ilk kez açtım her bastığım match ediyo 20 tane falan geldi heralde. Muhabbetleri de kezban tripli değil amaç odaklı ehe

Fotoları update bile etmedim şişman halli hepsi.
http://img.photobucket.com/albums/v109/elmaxxx/2015-05-19%2019.04.34_zpsjy6tqo02.png

http://www.cocuklacocuk.com/wp-content/uploads/2014/05/19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

abi bunları çözmek zor olcak tahmin edebiliyorum, doğru şekilde yaklaşmam lazım. Öncesinde kolaylarla bi buluşayım ordan edindiğim tecrübeyle üst seviyede maçlara çıkarım.

Alanyaya zaten takılmaya gelmiş tatil modundaki kızı götürmek kolay, tilkinin inine girdim içerden fethedicem belli başlı zorluklar olcak sdfsdf

Eindhoven'dayım bu arada, erkek dolu şehir teknik üni yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada evet hollandalıların en çok dikkat ettikleri mesele dakiklik. Zaten görürsün sende adamlar 10dk öncesinden gelirler ama tam saati gelmeden yaklaşmazlar. Bizim bir eğitmen vardı 15 dk önce gelirsi o 15 dk arabasında otururdu. Sorduğumda o sizin özel zamanınız bölmeye hakkım yok ben burada saat 12 olmakla yükümlüyüm demişti.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o konuda acayipler, 3 günde 500 yere zamanlı gitmek zorunda kaldığımdan tam vaktinde olmaya çalışıyorum 2-3 dk geç kalsam canım sıkılıyo. İnsanlar yüzüne bağırmıyo tabi de attıkları tripten sıkıntılı yüz ifadesinden anlıyosun bir yere geç kalınca nasıl hissettiklerini
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

Salonu daha keşfedemedim, ofisimin tam karşısında ama o baya iyi oldu, iş çıkışı direk akarım.

sen şimdi bu kadar kilo verdin spor yaptın özgüven depoladın ya. özgüveni capledin hani. şimdi hani karı kız womanizer olayım, onla bunla gönül eğlendireyim modundasın ya.

ben şunu bi kütleteyim diye yanaştığın ilk kızla evlenmiş bulacaksın kendini. aha yazdım buraya.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sabah expat centerda tam 9 da randevum vardı. HR'daki kadın haritada yanlış pozisyonladığı için binanın 2 sokak ötesinde yarım saat bulmaya çalıştım telefonsuz. 9.30 gibi gittim adam ismimle seslenip sizi bekliyorduk geç kaldınız dedi, şu şu sebepten dedim (elimde olmayan), bir anda sıkıntılı yüzden özür dileyici yüze geçti ifade ehe, oh sorry that's HR's mistake falan yaptı ne güzel

Amsterdam'da da bir yere geç kalınca "köprü açılmadı" bahanesi veriyomuş herkes, kendinden atmak için suçu ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

elma said:

Salonu daha keşfedemedim, ofisimin tam karşısında ama o baya iyi oldu, iş çıkışı direk akarım.

sen şimdi bu kadar kilo verdin spor yaptın özgüven depoladın ya. özgüveni capledin hani. şimdi hani karı kız womanizer olayım, onla bunla gönül eğlendireyim modundasın ya.

ben şunu bi kütleteyim diye yanaştığın ilk kızla evlenmiş bulacaksın kendini. aha yazdım buraya.

abi olabilir valla, sonuçta sevmek sevilmek bi ihtiyac, kimse elindeki kuştan olmak istemez
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
beyler salonda bi PT ile tanistim. Dedim ben boyle transforme oldum herseyi arastirarak gymde ogrenerek kendi cabamla ogrendim dedim takdir ediyorum iyi isler cikarmissin dedi. Lisans almakla ilgini niyetimi anlattim, o da yardimci oldu kurslar var onlari eksigin varsa alabilirsin, sonrasinda amsterdama gidip sinava giriyorsun gecersen aliyorsun trainer sertifikasini ondan sonra freelance ya da kuruma bagli calisabilirsin dedi. Allahtan cok expat var da her seyi ingilizce de yapiyolar, isvecteki gibi expatleri sallamayalim zorla dil ogrensinler durumu yok.

PT nin saati 50 euroymus. 3-4 clientim olsa bi doktora maasi cikar hem freelance yapip keyif alirim ehe. Hic bisey olmasa CV de janjanli gozukur, hoca olunca cool hoca olurum heleloy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...