Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

Abi iyi de steam satiyor, haliyle mali aldigim yerden bekliyorum cozumunu.

Hani adamla anlasman da var belli ki, e cak bir mail oyun yapimcisina "cozun lan rezil etmeyin bizi" de. Zor degil cidden.

Bir de cozumunu bulup uygulayabilmis olsam dert etmicem de o da yok, cikmadi bi yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

d&r'dan alsan kutulu, "bu çalışmıyo" diye geri mi götürecektin veya götürdüğünde alacaklar mıydı? hayır, aynı şey geçerli steam'de de.

nadir de olsa bazı oyunlarda sıkıntı yaşanabiliyor. bilgisayarın eskiden yaşadığı en büyük sıkıntı bu, günümüzde de nadir de olsa oluyor. çok fazla driver olduğu için, her şeyi %100 kapsayamayabiliyorlar uyumluluk açısındna. veya senin bilgisayarındaki ufak bi sıkıntı buna sebep oluyor falan. yapacak bişi yok, çözümünü arayacaksın.

ben hala batman arkham city oynayamadım gfwl yüzünden, onu iade etmek için mail atsam mı diyorum ama çözerim diyorum hep erteliyorum falan. 1 yıldır ööle yatıyor oyun steam'de :D
Sosyal ağlarda paylaş

Valla alakaya maydonoz bi benzetme oldu D&R benzetmesi, haliyke kabul etmiyorum. Urun tipi farkli bi kere, digital vs kutulu oyun. Alip kopyalayip geri goturme gibi bir olayim yok. Kaldi ki steam cat diye iptal edebilir serial'i ve satilmadi vesaire diyebilir yaptigi anlasmalarla. Oyunu geri alip tekrar rafa koymak ile ayni sey degil yani.

GFWL olayinin cozumu var bu arada. Ek bir exe indirip kuruyosun, oldu da bitti masallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Firmanın isteğine göre. Adam "Ben oyunumu satarım o kadar indirime gerek yok" diyorsa satar.

CoD serisi mesela yıllarca "sadece son oyunda değil son iki oyunda indirim yok" politikasıyla gitti, sonra baktılar artık insanlar hep aynı oyunun farklı maplerine 40$ 50$ vermiyor, burunları indi biraz yere.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

oyun basına kartlardan 50c ile 1 dolar arası para geliyo e zaten cok oyunu olan adamın elinde 15 tane kart oyunu olsa tum kartları saysa 7-10 dolar arası biseyler cıkar

aynen
cok humble pack felan aldım 5 dolardan
140 tane oynum var
kart veren 15 oynum var
oyun bası 1 DOLAR FELAN KAZANDIM
civ 5 aldım ondanda kart gedi
oy felanda veriyorum
eh iste 10 12 dolar kazandım
eaueahueau
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...