Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ninjanin maske düştü

Akito

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

LathspeLL said:

Abi bi ninja'nın, bir de Quake 3 Bot'un öğrenme hikayesinin yalan olduğunu duyuna yaşam enerjim gitti.

abi..

o quake'e nasıl inanmıştım gecenin bir vakti okuduğumda.

gözlerimi uzaklara (tavana) dikip felsefi patlamalar yaşamıştım.

Haahahahah, aynen! Millete gidip anlatırım bu muhteşem hikayeyi diye de kendime çıkarımlar yapmıştım kahretsin.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Akito said:

400 lira ve pahalı hmmm. 0ne.

50 liralık bi işlem için 400 lira bence de pahalı, malzemesi kaliteli olsun 100 lira olsun 400 lira yine pahalı gerçi irem hatuna sormak lazım o daha iyi bilir düz mantık pahalı katılıyorum

Kullanılan malzemeye göre değişiyor 300tl kusur du en son opalescence fiyati

Ama acibadem pahali bir hastane

Ama arkadaslarima kanal yapip dolgu chare edebiliyorum dis tasi temizleyip yarim cene temizlik girisi yapabiliyorum vs . Tamemen benim insiyatifimde
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Ama arkadaslarima kanal yapip dolgu chare edebiliyorum dis tasi temizleyip yarim cene temizlik girisi yapabiliyorum vs . Tamemen benim inisiyatifimde

fixed + ileride koz olarak kullanılacaklar listesine ek
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

wastyrx said:

Akito said:

400 lira ve pahalı hmmm. 0ne.

50 liralık bi işlem için 400 lira bence de pahalı, malzemesi kaliteli olsun 100 lira olsun 400 lira yine pahalı gerçi irem hatuna sormak lazım o daha iyi bilir düz mantık pahalı katılıyorum

Ama arkadaslarima kanal yapip dolgu chare edebiliyorum dis tasi temizleyip yarim cene temizlik girisi yapabiliyorum vs . Tamemen benim insiyatifimde

ya benim 2 tane falan dolguluk yer varmıştı ( yaklaşık 1 sene oluo doktor bu teşhisi koyalı ). bi ara aradan çıkarmak istiorm.

hayatımda ilk bursada diş doktoruna gittim, geçen sene oda.çok iidi o
ondan sonra kavacıkta fsm hastanesi var, orda aft için gittiğim diş doktoru çok iyi bi hanımefendiydi güzel güzel anlattı herşeyi bana.
Herhalde ona gidicem de
sende bilgili birine benziosun şimdi bilemedim, dolgu basit iş dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

copry said:

Bilmeden konuşmayı huy edinmişsin .

Patronlarımı tanıyormuşsun ya sor istersen. Diş bölümlerinde muayene ücretsiz bütün acıbademlerde zira

Geciniz pembe hayallerinizden dener goruruz. Medicakparki tercih ediyorum ben sahibide aileden olur problemi olan varsa medicalparkta senin yapacagin kiyagin 50 katini yaparim hastane mudurunu arkasina takar her turlu islemini yaptiririm

daha dun gldin istanbula burafaji hastane olaylarinda ahkam kesiyorsun sen 3 kurus maasla calisan bir doktorsun kusura bakma yakinib olmadigi muddetce %40 indirim bile yaoamiyorsub onun icinde kotan var.

bilmeden konusma lutfen ya
Sosyal ağlarda paylaş

kavga deil
attention whore o

ninja ilgi konusunda şu ikisi :

http://static6.businessinsider.com/image/51360900eab8ea040500000c-4066-3049-401-300/stephan-winkelman-with-lamborghini-veneno-at-geneva-motor-show-1.jpg
http://img217.imageshack.us/img217/7959/9d322cbzj6.jpg

sequo şu :
http://arabalife.com/wp-content/resimler/sahin-dogan.jpg
http://file.yabantv.com/1/0/0/1/1/1/1/1/1/1/1/1/file/5119.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

benim bacağımda tümör var. ameliyat için acıbademden 60k tl istediler. teşekkürler ben öleceğim ihihihi yapıp çıktım

Abi olay para meselesi değil de insanın gücüne gidiyor ya aynı işlemi yarı fiyatına yaptırabiliyorken. Babamı yakın olduğu için götürdüğüm hastaneyle sadece rutin kan testlerini yaptırdığım hastane arasında 3-4 kat fark oluyor ikiside kaliteli ve özel hastaneler birinde 5 dakika daha az bekliyorsun o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Esh said:

Ben dise gelirim, 6 ayda bir bakim sart.

Ama para veririm ben yok oyle capulcu isi.

Dekolteyle topukluyla falan calismiyosun di mi?

olm gitme hayal ettigin gibi degil ya. Husrana ugrarsin oyle olsa hastaneye abone olurdum aq hala niye anlamak istemiyorsun nihahaha

):

Ama di$, bagyan doktor, beyaz gomlek...

):
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...