Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ninjanin maske düştü

Akito

Öne çıkan mesajlar

Seru said:

devlet hastanelerinde genelde hastaya it gibi davranılıyor.

şu çok doğru maalesef ,

yine de bir sağlıkçı olarak sağlığın para ile satılmasına her zaman belirttim karşı olduğumu. ama devlet bu konuda hala birşey yapmıyor . teoride devlet hastanesinden sevk alıp gelip özelde diş yaptırabilecekken insanlar, sağlık bakanlığı yasaklıyor bunu,sevk verilmesine müsade etmiyor ve hastalar , doktorlar herkes mağdur oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Dipnot; Acile giderseniz ve size "işlemlerim acil değildir bundan sonraki işlemler normal ücretlendirilecektir" benzeri kağıt imzalatmazlarsa para ödemeyin. Ödediyseniz de dilekçeyle geri alın. Zira herkes bir sequo değil.

Özel acile gidiyorum ve hep para ödüyorum neden se
Sosyal ağlarda paylaş

biz de ödedik. hatta eşimin sigortasından aldılar işte, sonra sigorta limiti dolunca 500 de bize geçti. araştırdım. özel mözel fark etmiyor abi. acil oldu mu, o kağıdı senden almazlarsa direk sıfır para.

ben sonra dilekçe verdim geri aldım parayı. sen de yaz dilekçe al abi. ben maslak acıbadem den tüm tutarı aldım geri
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

ödememen lazım

alis harikalar diyarinda yasadigini o kadar belli ediyorsun ki sonra ahkam kesiyorsun adama senet imzalatiyorlar hehey.

saka gibisin yemin ederim tam bir kapitasilt hastanede calisip soyle sosyalist yorumlarina bitiyorum

paranin gozunu sevsinler istifa ette devlet hastanesine gec hadi acilden o
para aldirtmamak icin calisirsin hic yoktan
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

copry said:

ödememen lazım

alis harikalar diyarinda yasadigini o kadar belli ediyorsun ki sonra ahkam kesiyorsun adama senet imzalatiyorlar hehey.

saka gibisin yemin ederim tam bir kapitasilt hastanede calisip soyle sosyalist yorumlarina bitiyorum

bilmeden konuşmasan keşke abi. cidden. araştır istersen. "ACİL" olduğu zaman ödemiosun para. ödediysen geri veriyorlar dilekçeyle gidince. o arada sana "acil değildir" diye kağıt imzalatmadılarsa.

edit; bunu bilmemeni para konusunu dert etmeyip ne fatura getirirlerse ödeme kapasiten olmasına bağlıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

copry said:

ödememen lazım

paranin gozunu sevsinler istifa ette devlet hastanesine gec hadi acilden o
para aldirtmamak icin calisirsin hic yoktan

Dworgian said:

biz de ödedik. hatta eşimin sigortasından aldılar işte, sonra sigorta limiti dolunca 500 de bize geçti. araştırdım. özel mözel fark etmiyor abi. acil oldu mu, o kağıdı senden almazlarsa direk sıfır para.

ben sonra dilekçe verdim geri aldım parayı. sen de yaz dilekçe al abi. ben maslak acıbadem den tüm tutarı aldım geri

devlet hastanesine geçmek için sürekli başvuruyorum zaten ama maalesef kura ile oluyor o işler ve henüz çıkmadı torpilim falan olmadığı için ama denemeye devam ediyorum seni germesin.

ister sosyalist olurum ister kapitalist hastanede çalışırım bu da seni hiç ilgilendirmez. sağlık sektöründe çalışıyorum ve kural kuraldır hastanenin ideolojisi ne olursa olsun , bak adam almış parasını geri.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada, özelin aciline gidip "para vermeyeceğimi biliyorum" dersen minimum ne yapabilirse onu yapıp yolluyor adamlar. eşimle gittiğimde kel alaka denebilecek şeyler için bile testler üstüne testler yapan hastaneye kuzenimi götürdüm yemek zehirlenmesinden, sadece serum verip bıraktılar "sigortamızı vermeye gerek yok zira acil bu işlem biliyorsunuz ki para vermeyeceğiz" dediğimizde =). ama eminim sigortadan vs yaptırıyor olsaydık, apandisit te bakarlardı, röntgen vs bile çekerlerdi lol. ödeyecekmiş gibi davranmak lazım sanırım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Bizim arkadaş bıçaklanmıştı, onu götürmüştük özelin aciline. herifler korkudan her şeyi yaptı sdfasdsdf para da ödemedi eleman

yuh ondan da alsalarmış bayağı komik olurmuş. acilde para alan hastaneyi şikayet edersen 6bin tl fln cezası var sanırım. ondan bu tarz bariz vakalarda ikiletmezler zaten heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...