Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim Nerede Oynuyor

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Gear için favor ve planarite/sourcestone, crafting için de artisan's mark.
Başka bişeye ihtiyacın yok 60 50 olana kadar.
Heryerden chest geliyor zaten günlük, dungeonların da zibil gibi dropu var
Fazla değil bence

Seru said:

arkadaş oyunda 15 tane currency var ya ayar oluyorum böyle şeylere. bir yerlerden birşeyler gelip duruyor, nerede kullancaz ne zaman 100 tane fakrlı vendor var ya ayıptır.
Sosyal ağlarda paylaş

Praetorian said:

baya bi ayrıntısı var ya air sectim ben air eventlerde falan aktiv oluyor sanırım.

Planar Attunement ayrıntılı bilgi vericek birileri varsa sevinirim ..

Planar Attunement ayrı bir talent ağacı. Burada rift çeşitlerine göre, bir tane de PvP için dallar var. Hem o eventlerde sana ekstra özellik sağlıyor, hem de normal oynanış için ekstra stat veriyor. Mesela Life kısmında puan verirsen görürsün Endurance arttıran statlar falan var.

Bir de her Attunement dalının özel skilleri var. Mesela ben Life verdiğim için söyliyim, silahlarımın attack damage'ini arttırabiliyorum. Bildiğim kadarıyla Death'te de silahına vurdukça can çekme özelliği ekleyebiliyorsun.

Planar Attunement'te level sınırı yok sanırım. Gittikçe gidiyor yani. Life'ı doldurdum Earth doldurmaya başladım şimdi ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Her class'ın Attument menusu ve verdiği bonuslar farklıdır. Yani bir warrior ile bir mage in menusu aynı değil. Ama her renk aynı özelliğe sahiptir.

Mavi - Senin oynadığın classa göre ana stat ne ise onu arttırır.
Yeşil - Hangi planarı arttırıyorsan o planara karşı resist ini arttırır
Sarı - Seçtiğin planara göre Damage'ini arttırır. Yani Earth kasıyorsan earth NPC lere verdiğin damage oranını yükseltir.
Kırmızı - Kullandığın silah türlerine göre bonus verir.
Mor - Planar Charge limitini arttırır ve karakter bonusu verir. ( Mount speed vs )

Bunlar dışında Özel sembollü olanlar var. Üstlerine mousela bakarsan ne işe yaradıklarını görürsün. Rift açma, Major rift açma, Rift'e grup summon etme, Silaha enchant basma vs gibi.

Genelde herkes AIR ile başlar. Tier 2 kısmında Silahına basabileceğin Stat bonusu vardır.

Planar Attument Menusunu burdan daha iyi inceleyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

5000 planar zaten nerdeyse tek eventten geliyor, lafı dahi edilmez :)

Bir sonraki rank GHR lrı açmak için o 5000 liklerin hepsini tamamlamalısın. Kısacası Rank 5 e kadar hepsini almaya değer. Rank 5 de de istediğini alırsın, diğerlerinin achieve leri GHR lere katıldıkça gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...