Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumun şanslı yaveri

Sequo

Öne çıkan mesajlar

12 yıldır millet birbirine yardım ediyor bu forumda. Bilgisayar toplayacam yardım edin dedik, lan ödev var yapamıyorum dedik okurken, abi işte böyle şöyle oldu yardımınız lazım dedik, bu bölümü nasıl geçicem, bu kodu yazdım olmadı bi el atın dedik ona da herkes canla başla yardım etti zamanı ve bilgisi yettiğince.

Hangimiz çıkıp hangimize bu yardımlar karşısında 100 tl teklif etti?

Nerede olduğunuzun farkına varın, şurada yarattığımız ortamın farkına varın. Parası olanın milleti oynatabileceği, isteklerini ve ricalarını iletirken para teklif ettiği bir yer olsun diye uğraşıp didinmedi bu ortam için kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Pingu said:

/* isim.txt dosyasının çalıştığımız dizinde olduğunu varsaydım. */

isim.txt ne alaka, injection ne alaka çözemedim ben

http://pastebin.com/j6xMz1y2

$_POST[realm]

ayıklamadan değişkeni öyle eklemiş.

yok yani ortada SQL olmadığı için injection açığı diyince garip geldi, blizzard APIsi için diyorsan bırak onlar düşünmüştür :) o manada.. echo'lara laf yok zaten :d
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

12 yıldır millet birbirine yardım ediyor bu forumda. Bilgisayar toplayacam yardım edin dedik, lan ödev var yapamıyorum dedik okurken, abi işte böyle şöyle oldu yardımınız lazım dedik, bu bölümü nasıl geçicem, bu kodu yazdım olmadı bi el atın dedik ona da herkes canla başla yardım etti zamanı ve bilgisi yettiğince.

Nerede olduğunuzun farkına varın, şurada yarattığımız ortamın farkına varın. Parası olanın milleti oynatabileceği, isteklerini ve ricalarını iletirken para teklif ettiği bir yer olsun diye uğraşıp didinmedi bu ortam için kimse.

abi yardım için para istenir ki.. karşındaki de köle değil sonuçta, zor bir yardım istersin hem güvenilir birisi olsun hem de para dışarı gitmesin dersin. daha önce yaşadık bunları. sorun zaten burada işe yaramıcak bişi için, arkadaşın keyfi için milletin kıçını yırtacak olması. hiçbir şeyde kullanılmayacak bu kod falan demiş. sen yazacaksın, o parayı verecek ve çöpe gidecek senin emeğin. o da eğlenmiş olacak, budur.
Sosyal ağlarda paylaş

Pingu said:

Sequo said:

Pingu said:

/* isim.txt dosyasının çalıştığımız dizinde olduğunu varsaydım. */

isim.txt ne alaka, injection ne alaka çözemedim ben

http://pastebin.com/j6xMz1y2

$_POST[realm]

ayıklamadan değişkeni öyle eklemiş.

yok yani ortada SQL olmadığı için injection açığı diyince garip geldi :) o manada.. echo'lara laf yok zaten :d

Injection sadece SQL için mi oluyor. Senin dediğin 'sql injection'.

FTP lere shell atanlar vardı hani bir ara boş değişkeni yakalayıp vs vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Xaenin said:

abi yardım için para istenir ki.. karşındaki de köle değil sonuçta, zor bir yardım istersin hem güvenilir birisi olsun hem de para dışarı gitmesin dersin. daha önce yaşadık bunları. sorun zaten burada işe yaramıcak bişi için, arkadaşın keyfi için milletin kıçını yırtacak olması. hiçbir şeyde kullanılmayacak bu kod falan demiş. sen yazacaksın, o parayı verecek ve çöpe gidecek senin emeğin. o da eğlenmiş olacak, budur.

Paraya sıkışana para verdiğimizi de bilirim, kontör bitti diyene kontör de attık zamanında, indirimli menü alıcam diye şişe kapağı sms kodu boku püsürü de yolladık, dediklerine katılıyorum.

Ama bunu ilk defa görüyorum ve utandım resmen ya, gerçekten çok acaip hissettim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

calimero said:

Xaenin said:

Paraya sıkışana para verdiğimizi de bilirim, kontör bitti diyene kontör de attık zamanında, indirimli menü alıcam diye şişe kapağı sms kodu boku püsürü de yolladık, dediklerine katılıyorum.

Ama bunu ilk defa görüyorum ve utandım resmen ya, gerçekten çok acaip hissettim yani.

Hacım kimin adına utandın peki ince bir ayrıntı var orada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...