Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumun şanslı yaveri

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

BabacumMostors said:

abi ben sequonun görgüsüz ama samimi olduğuna inanıyorum en azından bende uyandırdığı bu yani adam yardım yapılması gereken bir durumda elini kokrkarak uzatmayacağını düşünüyorum

beğenme ve beğenmeme konularında haklısınız ben olduğu gibi kabul ediyorum onu en azından "yaparım derim" deyip sonra ortadan kaybolan biri değil

benimle aynı şekilde düşünmemeniz de doğal çünkü baktığınız noktadan siz de haklısınız

sequo için özetim; görgüsüz yardım sever

ben yardım sever kısmını görmeyi tercih ediyorum

Ben de bu kadar yardımsever adamın yardımseverliğiyle değil de görgüsüzlüğüyle bilinmesine ve böyle hareke ediyor olmasına yanıyorum, anlatmaya çalıştığım şey bu.

Yahu kardeşim. Boşver beni görgüsüz olarak bilsinler kime ne bundan. Ben rahatsız olmuyorsam sen neden oluyorsun.

Bak Koç ailesi hakkında yıllarca sallayan insanlar şuanda başbagann olsun kampanyası düzenliyorlar.

Vs, Vs uzar gider. Burası sanal ortam herşeyin reeli farklıdır.

Ha niye banlamıyorsunuz diye mesajlar geliyorsa gereğini yapacaksın tabii.

Ben banı hak ediyorsam durmayın banlayın.
Sosyal ağlarda paylaş

neden haterlık yaptınız ki çok enteresan, mesela ben kendi adıma bu olaya katılmıyacak olsam da gayet hoş ve eğlenceli bir şey ve bu adamın bu kadar götünü kaldırmanıza rağmen adam 1tl den süper acık arttırmalr, 600 tl ye garantili s3 falan verdi foruma direnişteki olaylarına girmiyorum bile gayet adam yani. Şunu da ekleyeyim bu adamla tek bir muhabbetimiz ve alışverişimiz yok. İsteyen katılsın kazansın arzu eden bağışlar arzu eden çatır çatır yer bence saçma karşı cıkmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Hala aynı şeyi söylüyor bazıları gelip o yüzden ben teker teker anlatmıyorum derdimi artık. Sequo benim sıkıntımı ve anlatmaya çalıştığım şeyi anlamış zaten arka sayfada belirttiği kadarıyla. Ben yorumumu yaptım, iyisiyle kötüsüyle eleştirimi verdim daha fazlasını söylemek bana da düşmez.

Konuyu kitlemeyi sevmiyorum kendi kendine organik bir şekilde forum ahalisi gidişatını belirleyecektir.

aquila said:

haterlik materlik yok, rahatsiz oldugu bir konuyu gayet guzel anlatti zaynin, seko da ayni guzellikte cevaplar verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...