Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seçim olsa oyunuzu kime verirdiniz

banadamilolo

Öne çıkan mesajlar

Mithat said:

Şu 17 akpli adamı bulup ip ban atalım , mantıklı açıklama yapanlar hariç, tekrar ediyorum mantıklı açıklama yapanlar hariç.

Kalkıp hüülllloooğğğ olanları direk kovalım bu kadar basit. Bunca olay var kalkıp bi tanesi de savunma yapacak cesaret gösteremez mi bu kadar mı korkak sinik silik tipler bu akpliler .

valla şöyle tavırlar görünce akpye atasım gelmiyo değil hani
Sosyal ağlarda paylaş

İsteyen gitsin versin akpye beni ilgilendirmez , chpye oy kazandırmak veya akpden oy çalmak için görüşümü sakinleştiremem, sen git taksim olaylarını izle ondan sonra akplilere laf edince 'vühühüüh bize baskıcı rejim var vühühü ' dersen git istersen hitlere oy ver beni ilgilendirmez.
Sosyal ağlarda paylaş

oy kullanmayan adam AKPli hülooooooğğğğğğ diyen seçmenden daha cahildir benim gözümde. en azından onlar birşeyler karşılığında vatandaşlık haklarını kullanıyorlar... sen gelmezsen bir kişi eksiğiz mottosunu yerel seçimden önce oy kullanmak istemeyen arkadaşları ikna için kullanmalıyız.

valla bu akp'yi bitirmek için nerde kim güçlüyse onun etrafında birleşilmeli yerel seçimde. mesela kıyı şeritinde chp adayları, orta anadolu'da mhp adayları, güneydoğuda da bdp (bunu söylüyeceğim hiç aklıma gelmezdi) desteklenmeli. yerel seçimde ağır bir yara alan parti zaten hemen erken genel seçime gider..
Sosyal ağlarda paylaş

Şu CHP suxx olayını anlamıyorum ben arkadaş. Gerçekten. Hani şu an daha önce iktidara gelmiş, birşeyleri becerememiş olsalar peki diyeceğim insanlar haklı. Ama benim anlamadığım nokta şu, AKP ilk seçimlerinde gidip 30 küsür oy almadı mı. AKP o zamana kadar iktidara gelmiş miydi. Aksine, Erdoğan ve ekibinin nasıl bir mantaliteye sahip olduğu biliniyordu, ama insanlar gittiler yine boşlukta Erdoğan'a attılar oyları. Çünkü DSP suxx'du, ANAP suxx'du, DYP suxx'du. (Onlar daha önce başa gelmişlerdi.) Hayır anlamadığım, şu an 1 seçim CHP gelse öbür seçimde müthiş işler çıkarıp yüzde 50 oy alamayacağı ne malum. Demek istediğim CHP'nin, ülkenin ne tabanı olduğu değil, buradaki insanlardan bahsediyorum ben CHP suxx diyen, yav Erdoğan'da böyle müthiş (AKP'ye oy verenler gözüyle, onlar işte şu kadar iş yaptılar gözüyle bakan insanlar açısından diyorum) potansiyel var mıydı en baştan?
Hayır, bilmiyor muyduk nasıl bir mantaliteye sahip olduğunu bu insanların. Ama insanlar ona rağmen belli istikrar sağladılar diye gene gidip oy atmadılar mı sonraki seçimlerde. Şimdi bu adamlar ipin ucunu kaçır madı mı. Hala daha bilmem kaç yıldır iktidara gelmemiş, nasıl bir potansiyele sahip olduğu bile bilinmeyen ama en azından modern ve daha akılcı insanlardan oluşan CHP neden suxx oluyor, biri açıklayıversin...
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

oy kullanmayan adam AKPli hülooooooğğğğğğ diyen seçmenden daha cahildir benim gözümde. en azından onlar birşeyler karşılığında vatandaşlık haklarını kullanıyorlar... sen gelmezsen bir kişi eksiğiz mottosunu yerel seçimden önce oy kullanmak istemeyen arkadaşları ikna için kullanmalıyız.

valla bu akp'yi bitirmek için nerde kim güçlüyse onun etrafında birleşilmeli yerel seçimde. mesela kıyı şeritinde chp adayları, orta anadolu'da mhp adayları, güneydoğuda da bdp (bunu söylüyeceğim hiç aklıma gelmezdi) desteklenmeli. yerel seçimde ağır bir yara alan parti zaten hemen erken genel seçime gider..

Mery said:

Capulcu bagimsiz aday, ama ulusalcinin yandan yemisi olmayacak, liberal ayaklarina yatip firildak gibi donmeyecek, evi, yazligi olsun bir de emekli maasi!!! :)

+10010101
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...