Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

Korax said:

Buarada hacim markette suan nekadar bitcoin bulundugu degilmi? Hacim dusuk olursa ya da yuksek olursa tam olarak etkisi ne oluyor?

hacim düşük olursa scamler daha rahat yapılabiliyor.

bitcoinle toplamda yapılan 50k$lık al satla nvc/nmc gibi daha düşük hacimli paralarda yapılan al satlar haliyle farklı oluyor.

o yüzden altcoinler scam için daha uygun eğer treni yakalarsan güzel kar edersin yada oturur ağlarsın

ltc bile su anda piyasası oturdu sayılır millet abuk subuk şeylere yönelmeye başladı xpm/ftc/trc falan
Sosyal ağlarda paylaş

ben al sat yapmayacam. uzun vade yatırım için, patlama olasılığını göze alarak LTC alıp kenara koymak en mantıklısı değil mi? 100 tane LTC alayım diyorum yoksa aynı para ile BTC mi alınır?

birde LTC minelayabiliyormuyuz. elektrikten her şekilde içerde mi oluyoruz? getirisi götürüsü nasıl oluyor? gerçi kartın ömrünü kısaltmaya değmez herhalde

edit: ATI kart lazım herhalde bunun için Nvidia çok düşük hash rateler
Sosyal ağlarda paylaş

Daha dün demiştim al-sat yapmayıp uzun vadeli yatırıyım dursun diyosanız parayı ltc, nvc, nmc ve xpm 'e paylaştırın diye.

dinleyen olduysa kazandığından biraz para gönderebilir .p

o değil de tam ben yattım, neler olmuş sonra.. neyse ki doğru yerlere emir vermişim, kazandım yine de bişeyler

bu arada paypal'e nasıl alabilirim btc-e'den parayı diye sormuştum da hesabına alamıyomusun demişti. hesaba almak istemiyorum, paypal'e almak istiyorum. var mı çaresi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...