Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

prodan öte bağlantı kaldırmıyor ki. bilgisyarımın durumu iyi. 3mbit uydunet var. hem stream hem oyun olmuyor. feci ping artışı ve lag oluyor bende stream i açar açmaz. ben 10 dkaika salak salak şeyler yaptım o sırada bile 50-60 kişi girip çıkmıştı. işte programı ayarlıyorum nette guidelara bakıyorum onu izleyip yorum ypaan insanlar vardı. insanlar sıkılmış epey bence.

streamden para kazanayım derdiniz yoksa türkçe yeter işte. türkçe konuşun türkler izlesin. epey izleyen var çünkü yani. türkçe yorum çok görüyorm izlerken elalemi.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye sunucularında hakikaten oynanmaz ya daha yeniyim 1 haftadır oynuyorum. Dota 2'ye başlayacaktım arkadaşlarımın hepsi LoL oynuyor diye ona başlayayım dedim. 9 level oldum ama hep loserlar benim takıma düşüyor. Daha minyonlar harekete geçmeden 3 kişi ölüyor. Bir hero alıyorum adam onu alamadığı için çıkıyor. Hero seçiminde yarış yapıyoruz resmen.. Jungle herosu alıyor jungle'a uğradığı yok. 3 kişinin arasına dalıyorlar birini öldürmek için onu bile öldüremeden ölüyorlar. Rakip de çok güçleniyor sonra.. Gerçekten adamı kanser eder Türkiye sunucuları..
Sosyal ağlarda paylaş

Başka serverlarda da 30 olana kadar böyle şeyler oluyor.Türkiyeye has değil.Türkiyeye has olan şeyler başka şeyler arkadaaşlar.Adres verler, ne olursa olsun flame yapmalar, anında küfürler hangi lig olursa olsun, ata sporumuz küfür çünkü amk,nerdeyse challenger a kadar düşük seviye oyunculuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...