Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Warships

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Mosquito said:

Dd mantigi kamikaze midir hep yav. Bb dibine gor torplari yolla sonra bat ve bb nin de batmasini izle cik
tum oyun boyunca 1-2 hit anca hatta o bile cogu kez olmuo

Random oynuyorsan çok bencil oynaman lazım, ben maks hite oynuyorum. Geride kalıp oyunu takip et yada bir BS'ye yapış, aradan çık sağa sola hit yap. Takım oyunu yalan tamamen karambol. Millet nereye yığılıyorsa oraya gidiyorum arkadan yapıştırıyorum.

Cruiser bundan keyifli hızlı hemen kaçabiliyorsun, manevrası iyi. Maks 5 kill ve 166 hit yapabildim bir oyunda.

Kaybetsekde min 800-900 xp geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

gelmesi lazım ya, bide hava su efektleride gelsin.

BB ye çok bağlandım ben en çok onu sevıyom artık. Bu vyoming baya yavaşmış tabide, çok güzel ya.

south caroline la oynuodum, karşımda 1bs 1 cruiser vardı. Biri chatten yazdı "yine kaybedicez qqq :/" diye.

ikisinide patates ettim. De maç bitince qq ya vakit bırakmaması kötü, "NASI KOYDUK AMA" diyemiosun.

BB de %90 ap kullanıyorum, baya işi değiştirdi he ye göre. Sadece DD gelirse he ye geçiorm ki o iş için etrafımda olan başka ufak gemiler ve benim yancı silahlarım var.

Torplardan kaçmak biraz sıkıntı bb lerle ama işte paso manevra yapıosun yapcak bişi yok.

yalnız, farklı toplara farklı mermi takma
topları ayrı ayrı dondurebılme ozellıklerınnı gelmesı lazım.

bu arada oyun menusunden otomatik çarpma engelleyici kapatın kapatmadıysanız.
Sosyal ağlarda paylaş

Myogide bende bb yi sevdiğimi düşündüm ama kongo alınca turret hızı dahada düştü, uzun mesafeden sıkıyosun1 tanesi belki tutuyo belki tutmuyo, tutarsa bazen damage veriyo bazen 1k,citadel vurucan 20k çıkıcakda... Yaklaşsan zaten vuramıyosun+cruiser dd lerde torp var yaklaştırmaman lazım, e gemi yavaş uçaklardan sallıyolar torpları kaçamıyosun, 4yanına aa cruissr alıp gezicek halin yok,ilerki tierleri oynamadım ama bblerin isabet oranını yükseltmeleri lazım yoksa esprisi yok bence
Sosyal ağlarda paylaş

Buzx said:

Myogide bende bb yi sevdiğimi düşündüm ama kongo alınca turret hızı dahada düştü, uzun mesafeden sıkıyosun1 tanesi belki tutuyo belki tutmuyo, tutarsa bazen damage veriyo bazen 1k,citadel vurucan 20k çıkıcakda... Yaklaşsan zaten vuramıyosun+cruiser dd lerde torp var yaklaştırmaman lazım, e gemi yavaş uçaklardan sallıyolar torpları kaçamıyosun, 4yanına aa cruissr alıp gezicek halin yok,ilerki tierleri oynamadım ama bblerin isabet oranını yükseltmeleri lazım yoksa esprisi yok bence

normalde BBler cruiser ve destro eskortla gezer. Oyunda kimse bunu yapmıyor.

Keza carrierlar da öyle.

Ucakları carrierlar dışında kimse iplemiyor. Dolayısıyla carrierla rahat rahat yardırılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Defansif, böyle vurmalı kaçmalı bol manevralı oynamak lazım, hani başdan yardırayım hitlerimi yapayım ölürsem hemen başka oyuna girerim, birim zamanda daha çok xp gelir diyince olmuyor. Malum oyun bitene kadar bekletiyor.

Bu yüzden mümkün mertebe hayatta kalıp bol bol hit yapıp, efektif olmak daha makul. Tabi ikinci bir gemi ile de oynamıyorsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...