Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Warships

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Suark biz oyunu konuşuyoruz zaten, denizaltı olsaydı diyordun, ben de oyundaki torpidolardan bahsediyorum. Başka oyundaki durumları veya gerçekte nasıldı değil yani. Ama gerçektekine gelirsek de evet torpido en güçlü silah çünkü su altı açılan delikler en tehlikeli hasar cephane patlaması hariç (oyunda da böyle, repair cddeyse gg gemi) ve gemilerin zırhı su altına kadar uzanmıyor genelde. Tek torpido ile batan japon zırhlı uçak gemisi de var. 3-5 torpido ile gayet batar savaş gemileri, kargo gemisi follofoş olur. Oyunda zaten 1920 model gemiye 1940 model torpido sıkılıyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte oyunda öyle şeyler yok, geçen hafta en son maçımda 10 tane uçak üstüme direkt sürüp 10 tane torpidoyu bıraktı, fuck carriers dedim kapattım oyunu. Destroyerle filan kaçılıyor da savaş gemisiyle yapacak pek bişi yok combattaysan.

destroyerler de 6kmde invisken torpidoları sallıypr beşer beşer, ateş bile edemiyorsun çünü görmüyorsun. Görecek menzile girersen bu sefer torpidolardan kaçman imkansız. Bir de denizaltı gelecek ona da vuramayacaksın depth charge yok. Bblerin tonla counterı var zaten. Aman denizaltı eksik olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Sam said:

İşte oyunda öyle şeyler yok, geçen hafta en son maçımda 10 tane uçak üstüme direkt sürüp 10 tane torpidoyu bıraktı, fuck carriers dedim kapattım oyunu. Destroyerle filan kaçılıyor da savaş gemisiyle yapacak pek bişi yok combattaysan.

destroyerler de 6kmde invisken torpidoları sallıypr beşer beşer, ateş bile edemiyorsun çünü görmüyorsun. Görecek menzile girersen bu sefer torpidolardan kaçman imkansız. Bir de denizaltı gelecek ona da vuramayacaksın depth charge yok. Bblerin tonla counterı var zaten. Aman denizaltı eksik olsun.

fyuga kongo üzerinden gidiyorum 1 haftadır. hemen herkez cruiser ve üstü. tier10 bile gördüm. bs le baya iş yapılıyor. destroyer ler yakalarsa alıyor ama menzilde hele AP mermi varsa tek atışta patlatabiliosun denk gelirse.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
evet, 50 maçtan fazla oynayanlar için tier 4 battleship uss arkansas vermişler. statlarına dikkat etmedim ama myogi'den iyi demişler.
http://worldofwarships.com/dcont/fb/image/38b6b4cc-0f80-11e5-98a9-000c29e7faeb.jpg
12 top ve 280mm zırh var ama atış menzili kısa sanırım, bakamadım sunucular bakımda.
Sosyal ağlarda paylaş

ne zaman başlayacak launcher'da bilgi göremedim ama başlamadıysa bile yakındır, anlayamıyorum kendim zaten girdiğim için.

arkansas beta tam bir çöpmüş, wyoming-class ama wyoming upgrade alınca ondan daha iyi hale geliyor. dahası research'ü hiçbir gemiye aktarılamıyor. hiç vermeseler de olurmuş, slot tutuyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...