Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sipeyskeyk'in geri vites başlığı

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Noyzura said:

geç dahi olsa birşeyi anlamak hiç anlayamadan ölmekten güzel.

Peki ya şimdi akpyi desteklediğin sürecin yarattığı açığı ne şekilde kapamayı düşünüyorsun ?
Açığı kapatmayı bir keşten öğrenecek değilim ya?

herkesden öğrenebileceğin şeyler var.Mesela şimdi öncelikle tayyip erdoğanın herkese alkolik demesi gibi sende bana keş demeyi bırakabilirsin. gayet güzel takılıyorum çünkü hiç keş olmadım. sadece bir psychonaut'um.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Noyzura said:

Peki ya şimdi akpyi desteklediğin sürecin yarattığı açığı ne şekilde kapamayı düşünüyorsun ?

O keş senin saçmalıklarının getirdiği sonuçlarla sokakta savaşıyor, o yüzden olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

sipeyskeyk said:

Noyzura said:

tam kafayaaa

http://i.imgur.com/9a5fUTj.gif

provokasyona gelmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

bana keş diyenin kullanıcı adı space cake ha

bugün çok sinirliyim zaten relax olmaya geldim patiye git başkasına sataş. karakoldan çıktım sonra üstüme bir adam "ağzını yüzünü kırarım senin" dedi. üstüne yürüyüp kükredim üstüne tek daha laf etme dedim hızımı alamadım suratına tükürdüm ve "hah işte böyle atar yaparsın ama suratına tükürüncede yarappi şükür diyemeden baka kalırsın" yüzüme dedim. ikinci defa karakola gidecektim. bana dokunma pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

kimseyi aşağalıyarak, özür dilemeye zorlıyarak bisey olmaz arakdaslar.

sipaysin düşüncesi deişmişl kendini kötü hissetmiş suclu hisstmiş özür dilemiş. bence o kadarda suclu değil öpüyom kendisini.

sipeys özür diledi diye samde yanlsı değil suclu deil özür dilemek zorundada değil. onuda öpüyom.

ben de seni öpüyorum.

arkadaşlar, işte bu cüce gibi kral insanları örnek alın kendinize. derbi maçı psikolojisinde değerlendirmeyin şu dönemi.
Sufi said:

@aluriel

tehdit mi? abi nasıl anlıyorsunuz cidden şaşırıyorum.

yeni bişey söylemiycem izah etmek için. unity başlığında yazdığımı koyayım:

Sufi said:

tamam sam'dir, nefr'dir ya da benim gibi zamanında akp'nin herhangi bir olayına destek vermiş insanlar tutup da siz böyle abuk subuk laflar ediyorsunuz diye doğru gördüğü şeyden vazgeçmez. karşı durma zamanı olduğunu düşünüyorsa karşı durur. tıpkı 2002'de karşı durma zamanı olduğunu düşündüğü gibi.

...

hadi dedik sam, ben tutup da sizin bu tavrınız yüzünden şimdi inatlaşmaya girişip "ulan alın o zaman başınıza tayyp'İ bi daha" mantığına girecek değiliz. ama yanımıza almamız gereken daha bir sürü insan var böyle şeylere hiç kafa yormayan.

edit: 2. paragraf olmadan yarım kalmış.

arkadaşlar, bakın burada yazılmışı var diye alıntılayım. insanların akp'ye neden oy verdiğini doğru anlayın, sempati duymasanız da empati kurun. kurun ki türkiye'yi daha demokratik bir yer haline getirebilmek için beraber hareket edebilelim. aksi takdirde akp'den uzaklaşanları yine uzaklaştırırsınız kendinizden. bunun da en büyük faydası sizin protestolardaki maksadınıza değil, akp'ye olur.

tehdit değil bu, birini ittirirsen senden uzaklaşır. fizik kanunu tehdit değildir. olay nasıl gerçekleşiyor onu söylüyoruz.
fede said:

akp ye oy verenler liberaller değil zaten onlar ldpye oy verdi. akpye oy verenler liboş

fede said:

ya da sipeys gibi sam gibi nefr gibi (nefr verdi mi bilmiyorum gerçi) olsun da nası olursa olsun diyenler. taviz verenler

ben ldp'ye oy vermiştim (hoş gerçi onun için de hayli laf yedim vaktinde burada) ama maalesef türkiye'de ilerlemesine izin verilecek bir parti olmadığı belli edildi. baraj diye birşey olmasa, tek milletvekili bile sokabilecek olsa gene onlara devam ederdim. ama işte sırf proto-bdp'ler girmesin diye ufak partileri bağımsızlardan aşağı sayan bir seçim sistemini sürdürüyoruz hala maalesef.

nasıl olursa olsun demedim de, o günün koşullarında çıkış noktası oydu. bu başlıktaki ve unity başlığındaki bazı tepkilere bakınca tekrar hatırladım o zamanları. ama daha çok insan sanırım empati kurabiliyor artık, bu da olumlu bir gelişme.
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:
seçimlere daha var. size son söyleyeceğim akp'den uzaklaşan insnları tekrar akp'ye mecbur etmeyin. daha da söylediğimi anlamazsanız ne halimiz varsa onu görürüz zaten.

birilerinin evde bekleyen 50%'si var galiba.

Sufi said:

hadi dedik sam, ben tutup da sizin bu tavrınız yüzünden şimdi inatlaşmaya girişip "ulan alın o zaman başınıza tayyp'İ bi daha" mantığına girecek değiliz. ama yanımıza almamız gereken daha bir sürü insan var böyle şeylere hiç kafa yormayan.

dünyanın en küçük kemanını getirin, resitale başlıyorum.

"bizim" yanımıza gelen şu olaylardan sonra karşılık beklemeden geldi. kafa yormayanı, erzağa, dine, tayyip sevgisine oy vereni zaten ikna edemezsin.

ayrıca şu yazdıkların tamamen forumda üstümüze gelmeyin akp'ye oy verdirtirsiniz tehdidi. git kime oy verirsen ver. kafa yormayanlar da aynı şekilde. unity başlığında da demiştim, gölge etmeyin, yeterli olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...