Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı - 9

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

forgiver said:

https://www.facebook.com/talha.tayfur.3?hc_location=stream

beyler szinle tanışmak istiyen biri var :)
"Bu arada eylemcilerden birinin açtığı pankarta çok güldüm, hala da gülüyorum, kim yazdıysa tanışmak istiyorum :
"Beşinci günün şafağında doğuya bakın. Gelir mi gelir amk""

Hocam eger gelip kafami da sevdiysen seninle kismen tanismisiz da demektir :)
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

Daesu said:

parkta biri diyafonmu buluyo napıyosa su alkol kafasını durdursun biran önce

abi parkta eğleniliyor işte, gevşeyince polis basacak diye mi düşünüyorsun?

cok ciddi bir olay ortadaki gaz festivali denildi diye festival kısmını gercek sandı galiba insanlar.
evet barışcıl olucaz sakin olucazda sürekli olarak türkiyenin diger illerinden cok kötü görüntüler geliyor önümüze. geçin halk tv önüne protestoya devam edin.

için arada ona birşey demiyorum cidden dinlenmeye ihtiyacı var insanların. benim iş yeri taksimde oldugundan sabah öglen aksam ugrama fırsatım oluyor her gittigimde rockncock gibi ortam.

bir ikinciside pkk sloganları sagda solda yazılı olan millet siliyor galiba ama allahtan.

akabinde zaten kandil gününe girdik sürekli olarakta cagrı yapılıyor facebooktan twetterdan kandil için
güzel bi gün olur umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

buram buram ulusalcılık kokuyo., bizim basını cekmediğimiz bizden olmıyan direniş yanlıstır kokuyo o yazı baal. gec hiç kafanı takma . gercekten yok böel bişşery.

orda sokakta varlıklarını gösteren insanlarıon sadece yararı var bu ülkeye hatta cosmusken söliyi verim bütün dünyaya
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

http://www.youtube.com/watch?v=ra9aJBLf7d4

inş. canım ya :)

Şunun altına böyle efsanevi paragraflar arşivine girecek bir wot yazasım var. Ama onun yerine içimden küfredip geçiyorum.

Lan özür dilemeyi bile beceremiyosunuz! Özür dilemeyi geçtim, pişkin pişkin savunuyosunuz. Bunlarla aynı mesleği yapacak olmaktan utanıyorum. Çünkü yarın öbür gün aynı pişkinliği ben yapacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende aynen vazgectim wot dosemekten...o kadar zavalli, ilk okul cocugu gibi ozur diliyorlar, tarihi gunlerde 48saat sessiz kalmislar, sonra derpderp...

birde suna bak, bu kadin gibi medyaci lazim ulkeye,
Dakika 3.37den sonra veriyor ayari...bu arada gozden kacirdi herkes, ama adam bildigin "AVM Planlarda hicbirzaman yoktu" diye yumurtluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

BaaL said:

http://www.guncelmeydan.com/pano/ne-oluyor-ne-yapmali-erhan-sandikci-t34634.html

çok fazla conspiracy koksa da okunmasını tavsiye ederim.

baya aptalcaymış yazı. ilk günlerde de görmüştüm yine benzerini

İzmir'de fellik fellik dağıtıyolardı benzer içerikli bir yazıyı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...