Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı - 9

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Arkadaş aradım aradım buldum; nasıl yalan söylüyorsunuz anlamıyorum ki.. Milleti aptal mı sanıyorlar nedir.

Cumartesi-pazar günü olayların en çok tırmandığı günlerdendi. 19:50 prime time değil mi bir haber kanalı için. Gece 01 de yayınladık diyorlar.

Penguenler: Sürüde Casus Var", Pazar 19:50

http://video.cnnturk.com/2013/haber/5/31/penguenler-surude-casus-var-cnn-turkte
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda işlere su katılmaya başladığını hissediyorum.

özellikle bugün hissettim polis iki tane çiçek dağıttı diye olan biten her şey unutuldu mu? tayyip gezi parkını yıkıp avm yapmaktan vazgeçti mi?

her yerde bir bayram havası, sosyal medyada devamlı çapuling geyikleri dönüyor. eğlenceye tamam ama bu olayların başlamasının sebep olan sorunlar hala olduğu yerde duruyor. bülent arınç özür diledi ama park yıkılmayacak demedi ne işe yarar böyle bir özür?
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Bu varol denen adam çok düzgün biri. Bayağı bayağı kültürlü bir adam. Her programın sorularını kendi hazırlıyor. Haliyle inanılmaz bir kelime dağarcığı var. Dünkü gibi müthiş bir tepki ortaya koymasını beklemiyordum ama düzgün adam kendini belli ediyor her şekilde.

Umarım işini kaybetmez.

aynen abi normalde HİÇ tv izlemem ama senelerdir fırsat oldukça izlerim bu adamı. çok mütevazi bir adam.
Sosyal ağlarda paylaş

orası öyle ama polise şirin görünmeye çalışıyor genel olarak bir kitle. onlar emir almadıklarında güler eğlenir, emir geldiği an sohbeti keser gazı atar.

polis harekete geçtiği an kendini savunmak için taşta atarsın, fişekte atarsın. birisi taş atıyor yok atma, küfür ediyor yok daha sakin.

yani ya işi bazıları tam anlayamadı bu tüm olanları eğlence sanıyor, ya da istiyor ki insanlar evlerine dönsün. başka bir şey gelmiyor benim aklıma.
Sosyal ağlarda paylaş

bakın tekrar diyorum
beşiktaşa gümüşsuyuna gitmeyin artık. polis siz orda kalabalıklaştıkça atıyor birşeyler. poliste korkuyor artık. bu saate kadar taksimdeydim cüceyle olay yok bişi yko ve bunu konuştuk durduk.
gelin taksime dinlenin artık. ne beşiktaş ne gümüşsuyu polis giremez bu saatten sonra yemez artık anlayın bunu.
iyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

https://www.facebook.com/talha.tayfur.3?hc_location=stream

beyler szinle tanışmak istiyen biri var :)
"Bu arada eylemcilerden birinin açtığı pankarta çok güldüm, hala da gülüyorum, kim yazdıysa tanışmak istiyorum :
"Beşinci günün şafağında doğuya bakın. Gelir mi gelir amk""
tanışmak isteyenin koyduğu resme bak
Sosyal ağlarda paylaş

Eli Sopalı Kişilerin Kim Olduğu Ortaya Çıktı

İzmir Emniyet Müdürü, İzmir'deki Gezi Parkı protestolarına katılan sivil giysili eli sopalı kişilerle ilgili açıklama yaptı.

İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay olaylara müdahale sırasında çevik kuvvetin arkasında bulunan sivil giysili kişilerin polis olduğunu açıkladı. Emniyet Müdürü Bilkay, bu polislere, özel yelek dağıtıldığını ancak bazılarının bunları giymemiş olabileceğini, aralarına kesinlikle sivil kimsenin girmediğini söyledi.

http://www.haberler.com/eli-sopali-kisilerin-kim-oldugu-ortaya-cikti-4697701-haberi/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...