Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı - 9

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

"Bir kişi, tek bir kişi hem mimari dehası, hem ahlak filozofu, hem meydan düzenlemecisi, hem Ortadoğu fatihi, hem gündem değiştirme şampiyonu, hem tıp doktoru, hem sosyal mühendislik gurusu, hem din âlimi, hem tarih bilgini, hem bağımlılık uzmanı, hem 75 milyonun yaşam koçu, hem de televizyon eleştirmeni olamaz... Olmaya kalkarsa bir yerde arıza çıkar. Vazgeç bu sevdadan."
Sosyal ağlarda paylaş

hasmetbeybi said:

adamın ehliyeti bile yoktu die hatırlıorm ben
Seele said:

hasmetbeybi said:

welcome to real world
Seele said:

https://www.facebook.com/notes/tayyipi-s%C4%B1rt%C4%B1ndan-atan-%C5%9Ferefli-at-cihan%C4%B1-sevenler/trt-sanat%C3%A7isi-sevim-tan%C3%BCrekin-nasil-%C3%B6ld%C3%BC%C4%9F%C3%BCn%C3%BC-ka%C3%A7-ki%C5%9Fi-biliyor/10150180519368412
öldürmüs mü rte'nin olgu dogru mu?

hayir abi yani olay olmus olabilir kaza olabilir. ama katakulli var mi. bide söyle bir sey var.
Ahmet Burak Erdoğan hakkında kusursuzluk raporu veren Adli Tıp Kurumu İhtisas Dairesi’nin başındaki Eyüp Çakmak, 4 Mart 2004′te, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) iktidardayken Türkiye Denizcilik İşletmeleri (TDİ) A.Ş.’ye genel müdür yardımcısı olarak atanır[

Adamın ehliyeti yoktu, ilk kaza raporunda 8/8 kusurlu gözüküyordu, sonra o kaza raporunu iptal edip yeniden düzenlediler.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Tamam abi yalancıyım ben. Hakikaten bazılarınızın gözü donmuş. Şurada bu kadar gündür yazıyorum bir tane provoke edici yalan haber yazdığımı gördünüz mü de simdi yazayım.

Tamam uydurdum ben özür dilerim devam edebilirsiniz linç etmeye.

Ya yalan söyluyorsun denmiyor fakat düzenli bir şekilde burada bu insanlar bu kadar arıza insana kafa tutarken 'yürü direngeziparkı!' falan tarzı mesaj yerine , bak it kopuk var aralarında diye kötüleyici şey soylemeye çalışman çok itici ve trollenmeye maruz kalıyor bu açık. He vardır o ayrı , yakıp yıkan provake edende var ama hani herkese mal edilemeyeceğinden 'SO WHAT?' dedirtiyor insana.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...