Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı - 9

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

istanbula geldim de saat 8de falan taksime nasıl gidecez? avrupadayım ben boğaziçin üni, veya maslak levent civarlarında olcam. metro taksime kadar götürüyo mu o saatlerde?

bence biraz daha erken gidin tıkanabilir yol falan

beşiktaşa gidip çıkın ordan

bu arada

''Düğünde bi yardırdım ki sormayın :D:D:D:dD:d.D:d Sonra gelin ve damat geldi. Kask takıp yolladım :D.d:DD:;D'' -Bülent Arınç
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

istanbula geldim de saat 8de falan taksime nasıl gidecez? avrupadayım ben boğaziçin üni, veya maslak levent civarlarında olcam. metro taksime kadar götürüyo mu o saatlerde?

dün biz metrodan osmanbey'de inip yürüdük, pangaltı çıkışından çıkıp yokuş aşağı salıyosun kendini..

en kötü ihtimal öyle gidebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Quadrophenia said:

Gene illegal dedi ordan malın biri, arkadaş şu tür keyword leri kullanmayın soru sorarken yahu. Kusucam artık illegal, marjinal, şiddet yanlısı vs.

marjinal gruplar diyenlere bunlar mı marjinal diye soruyorum

http://i.imgur.com/lXhwHsE.jpg

onlar özel kuvvetler. immune to bibergazı
Sosyal ağlarda paylaş

iş çıkış saatlerinde çalışıyomuş metro ama sonra kapatıyolardır belki diye sordum. daha erken gidemiyorum çalışıyorum. bi de gaz maskesi, havuz gözlüğüm falan ankarada kaldı. onları almam lazım. bulursam bahçe eldiveni de. hatta bunları nerden bulayım? koç üni deyim şu an sdf. istanbullular yardım etsin angaralıya
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

tiLi said:

dün biz metrodan osmanbey'de inip yürüdük, pangaltı çıkışından çıkıp yokuş aşağı salıyosun kendini..

en kötü ihtimal öyle gidebilirsin

evet en kötü öyle o zaman saol.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...