Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Bu konuya sessiz kalmak mümkün değildi gerçekten. Açtım bir bakayım dedim forum ne halde diye ve cidden üzüldüm.

Bu çeto denen dangozu ciddiye alıp cevap verdiğiniz ve 65 sayfa konuştuğunuz için gerçekten hayal kırıklığı yaşadım. Adamın 10 yaşında kızı var internette adres istiyor. Bu kadar low tier bir şahıs.
Resmen birkaç ayda forumun kalitesini düşürdü adam. İnsanların giresi gelmiyor herhalde, güncelde hep bunun ağlama ya da propaganda başlıkları. Ciddi anlamda forumun tadını tek başına kaçırdığın için seni de tebrik ediyorum çetotaş.

Artı finklor, şunu bir tekmede öldürsene abi. Diğer göttaşlara gerek yok, cidden yani. Sanıyorum bu kadar humanist ve iyi bir adam olmasan çoktan şu çetonun ağzını yüzünü kırıp rezil etmiştin.
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

eş ya da kız karıştırmak kim kime ne için yaparsa yapsın terbiyesizlik. birbirine istediğin kadar saydırırsın. hani öyle "açık açık küfür etmedim ki" diye kıvırılacak ve hukuk cambazlığı yapılacak bir konu da değil bence.

konuya yorum bu, yapılmış ya da yapılmamış da olabilir.

Eşi yada kızı fiziksel bir tehdit altında olsa ok.
Eşini yada kızını tanıyan kişi belirli bir özelliğe hakaret etse ok

Bunlara sinirlenebilir, koruma iç güdüsünü anlarim.
Ama, seviyesi tartisilir olan şakalaşmalara bu tepki fazla.
Burada maskulinite yarışına girmek yerine, kızını maddi manevi destek ile kndini koruyabilecek bir BİREY olmasi icin yetistirsin. Burada caba harcamak niye
Sosyal ağlarda paylaş

abi çetintaş dediğiniz adam forumda olduğunu hiçbir zaman idrak edememiş

biri yörünge sınırları içinde hakaret edince kendini kahvehanede sanıp, herkesin anon olduğu bir internet forumunda HÖYT SEN KİMSİN BEN BABAN YAŞINDAYIM diye atar yapabilen bir adam.

ben ki o kadar ayar olmazdım herkes kadar ama şu topic internetin belli bir jenerasyona yasaklanması gerektiğini kanıtlamış.
Sosyal ağlarda paylaş

çetintaşa karşı çıkana karşı çıkmayı benim aklım alamıyor.

gerçekten inanılmazsınız arkadaşlar. üslubun zaman içerisinde sertleştiğinin farkında değilsiniz. ben açıkçası daha önceden çetintaşla 'düzgün' konuşuyordum forumda.

ne zaman hakaret etmeye, saçma sapan sinirlenmeye bilmemneye başladı o zaman eeeeeeh çekip anladığı dilden yazmaya başladım açıkçası.

hayır bide eminim yani adamın kendisine aslında karşı olduğunuzdan bir çoğunuzun. ama gitmiyor adam. bununla karşılık veriyoruz bizde. yani böle olayı yeren birçok adamın faşist bir adamı korumayacağını biliyorum. yani nasıl söyliym 'look at the bigger picture' tam lafı olayın.

azıcık common sense azıcık farkındalık ya. 45 yaşında adama saldırıyorsunuz utanmadan falan gibi laflar yani. abi absoluta neden saldırmıyoruz? ben absoluta birşey yazarken abi diye sesleniyorum mesela neden peki çetintaş'a ÇETTTOOO deniyor?

insan eleştirdiği şeyin biraz farkında olur hürriyet.com'da haber altına yapılan yorumlar gibi yorumlar yapmayın gelip.
Sosyal ağlarda paylaş

ugurz said:

GwindonSurion said:

http://i.imgur.com/PY9jEon.jpg

çetintaşın kızı bu muymuş lan vahşşş

neyse tartışma boşa değilmiş en azından.

Şu bildiğin herhangi bir forumda okunabilecek en aşağılık muhabbettir. Resim legit olsun veya olmasın. Troll yapmaya kasacağınıza biraz karakter sahibi olun.
Sosyal ağlarda paylaş

fikirlerine değil davranışlarına karşı çıkıldığını anlayamadınız.

van depreminde 'iyi öldü itler' diyen şu anki taksim olaylarında 'saldırmasınlar o zaman polise' diyen adamlardan biraz farkınız olsun.

okuduğunuz yazdığınız forumda bile ne olduğundan habersizseniz gelip saçma sapan eleştri yapmayın arkadaş.

hele ki 'hiç okumadım ama bence böyle' falan yazan insanlar lütfen üzerlerine tuz dökülmek suretiyle acı çekerek toprağa karışsınlar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...