Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

alt karakter açmanın başka bir tricki daha var craft için, bulmacayı kendiniz çözün fsdgf.

L86 A2 ile 60k hp'ye tek kurşun atan biri var, aynı şeyi 3 kez yaptı, anasının dininden fıtı diye attı döndü gitti, release'de ilk kez hileciye denk geldim çok tatlı.
Sosyal ağlarda paylaş

cok patates cikti bu oyun, hayal kirikligi.

level 20 den bildiriyorum, bosuna vakit kaybetmeyin.

oyunda hic content yok, level 5 de ne yapiyorsan tum oyun boyunca ayni gorev, ayni moblar repeat ediyor. anlicaginiz ubisoft tum parayi new york'u birebir tasarlamak icin akitmis sadece.

dznin esprisi pek yok, belli bir seviyeden sonra rogue olmanin hic bir anlami kalmamis, cebinde 100k DZ Credits var ise rogue olmanin bir risk/reward kismi kalmiyor, kaybedicegin dz ye oranla cikicak cop drop karsilastirildiginda. ozellikle high end gear dizmis adamlarin rogue olmasinin hic bir esprisi yok.

neyse rant yaptim 2 dk :P
Sosyal ağlarda paylaş

oyun hiç content vaat etmedi. open beta yapıp herkese de gösterdiler olanı. tüm mmo, h&s vs türü için geçerli bu dediklerin. arkadaşlarınla giriyorsan eğleniyorsun tek giriyorsan sıkıcı.

bana göre şehir çok özenli, gameplay iyi. bunlar yeter. content isteyince witcher vs oynuyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...