Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Dun 4lu pk grubu klasik cati taktigini turretlarla birlestirince alamadik adamlari.

Catiya bi cikiyosun 4 turret var sdfg

3-5 kere aldık biz ya farklı farklı 3'lü 4'lü grupları. Ben önden ballistic shield'la çıktım, yukarda bi self-heal bi medkit zaten adamlar bana ateş edene kadar arkamdakiler çıkıp bombayı basıyorlar, ben yere yatsam da ölüyor Rogue'lar genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

yine anlamadım.

oyun new york'ta geçiyor, new york'u bilen adam oynarken ona eskiden gördüklerini görmek haz veriyor, fantastik öğeler aramaya gerek duymuyor mu demek istiyorsun.

yoksa new york görmüş adam fantastik bir şeyler arar çünkü zaten new york'u bildiği için aynı şeyleri görüyor, farklı bir şeyler mi arıyor diyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce başkaları karşılaştırma videoları vs koydu.
ne dediğim anlaşılıyor...

fantastik bir şey olmayacağı da çok belli,
expansion'da bile uzaylı/zombi beklememek lazım.

oyun tarihinin en büyük release'lerinden biri.

* büyük patlayan başka bir şehir oyunu: Hellgate: London
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

Blizzard / Aktivision
zihniyeti her zaman yaptığı kirliliği bu başlıkta yine yapıyor.
Her oyun onların oynadığı oyun gibi 3-5 poligonlu ve 10 yıllık ilkelliğe sahip olmazsa o oyuna saldırmak onlar için faz.

Yazık ..

ya bırak abi ne blizzardı. 15 yıldır ejderha öldürtüyorlar millete wowda başka bişey yok. 5man dungeonda küçük ejderha, raidde büyük ejderha. bi de yapılacak herşey bitmiş gibi farmville eklediler asdjlkajd.

diablo desen release'den 2 sene sonra anca adam oldu. overwatch zaten geç.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben valla sirf atmosfer, ve mekan detaylarini guzelligine verdim parayi aldim. Bu kadar ince detayli, high-res, copy paste'den uzak yapilmis sehir gormedim hic bir oyunda. O sanat ekibi hala yasiyor ise odul falan alsin lutfen.

PvE kismi shooting gallery gibi cok aham saham beklentim yok, ama ekiple eglenceli gayet. Gameplay 10/10 olabilir imis, ama olmamis. Inventory sistemi cok bas agritacak mesela belli.

Dark Zone da "simdi napsak?" sorusunu tahminen betada sordugum kadar sormam release'de. Zombi falan olacagini sanmiyorum, ama hafif futuristik silahlar cikarsa sasirmam.

Merak ettim birde, crafting ve virus research falan var onlar nasil olacak acaba..

Build olayini sanirim bekleyip gorecem, betada super kisitli hersey, ama mesela Electronics skilline abaninca Sticky Launcher 6-7k falan cakiyor critsiz..veya dps'i dusuk ama headshot dmg bonuslu sniper rifle 14k critleyebiliyor Dps'e abaninca..bilemedim endgame'de build spec olayi ne kadar olur gorecez. Low lvl pvp de gordugum Health Pool + Magazine Size her turlu ustun idi.

Benim sallamasyon tahminim build olaylari Expansion oncesinde ki Diablo3 e benzer, class basina silah specli 1-2 endgame build falan.

Bekledigim kadar kotu cikmadi, ama tarih yazabilirlermis oyunun gameplayi, Ai'si daha ozenli olsaymis.

Edit: Birde kisisel "meh" dedigim birsey, E3 de yuruyerek boyle ooo atmosfer gerilimli falan bir hava vardi, burada nonstop, stamina derdi yok kosarak oyun run'n gun havasinda geldi, keske stamina bar falan olsaydi dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben iki kere denk geldim tahminimce. Adamın teki extraction'da inventory'de takılıyordu rogue olarak. Sanırım takım arkadaşı rogue olduğu için arada kaynamış farketmemiş. Ben taradım, yere düştü. Bir anda speedhack gibi kaya kaya gitmeye başladı. Vurdum ama çok uzaklaşamadan. Lag/bug benzeri bir şey olabilir.
Diğerinde de 10 saniye boyunca tarayan birini gördüm. Ama uzaktaydı, muhattap olmadan uzadım.
Reddit'de account ban resimleri dolaşmaya başladı. Beta'da ban'lenenleri release'de bir sefere mahsus açacaklarmış. Ondan sonra kalıcı. Bakalım, tahminimce acemi hackerlar ilk başta bir ban'lenir. Sonra daha pro cheat engine satıcıları farkedilmeyen bir şey üretmeye kasarlar. Böyle gelir gider :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...