Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

Xaenin said:

Saçma sapan konuşma.

mouse inceliğinde aim almıyorsun ama alıştığında son derece eğlenceli oluyor. hani competitive pvp pc'de varken konsolda yapmazsın ama mesela coop noktasında raidler falan çok eğlenceli. silahların geri bildirimi falan çok daha iyi controller üstünde.

ben ps4'u ilk destiny için almıştım, ilk 1-2 gün baya sinirlendim falan beceremeyip. iki stiği aynı anda kullanmak k/m'dan sonra inanılmaz zor geliyor. 1 hafta geçtikten sonra destiny e öyle bir sardım ki sanırım 2 ay falan başka oyun açmadım.

destiny'den sonra da coop fps oynamadım zaten. hepsi inanılmaz sönük kalıyor.

hani pc'e gelirse çok daha güzel olur ama tv/köşe takımında raid keyfi farklı.

Ben PC'yi de köşe takımından oynuyom controllerlık bişi varsa şahsen. İmkanı olmayanlar düşünsün.
Sosyal ağlarda paylaş

pc+controller =/= konsol+controller

istersen duvara yansıt, istersen gökyüzüne. pc'nin controller inputu ile konsolun controller inputu arasında dağlar kadar fark var. en fazla yapacağın köylü gibi kucağına keyboard koymak, yanına wireless mouse takıp, dirsek desteğine koymaktır. forumda bazı "master race" arkadaşlarımızın özenerek yaptığı gibi hahaha.

konsolu pc'e çevirmeye çalışmak veya pc'i konsola çevirmeye çalışmak baya fakir işi şeyler. pc'i konsola çevirmeye çalıştığın süreçte zaten pc pc'liğini yitiriyor. vice versa.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

pc+controller =/= konsol+controller

istersen duvara yansıt, istersen gökyüzüne. pc'nin controller inputu ile konsolun controller inputu arasında dağlar kadar fark var. en fazla yapacağın köylü gibi kucağına keyboard koymak, yanına wireless mouse takıp, dirsek desteğine koymaktır. forumda bazı "master race" arkadaşlarımızın özenerek yaptığı gibi hahaha.

konsolu pc'e çevirmeye çalışmak veya pc'i konsola çevirmeye çalışmak baya fakir işi şeyler. pc'i konsola çevirmeye çalıştığın süreçte zaten pc pc'liğini yitiriyor. vice versa.

xbox controller kullanınca sorun yok konsoldaki ayarlar oluyor oyunda. pc pc'liği yitiriyor derken de naruto, fifa vs gibi oyunlarda kullanıyorum gidip gta'da kullanmıyorum heralde.

ama logitech, snoopy fln alırsan dediğin gibi sıkıntı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ps4 aldığında köpek gibi destiny oynarız rahat ol

oski mortitse de aldıracak

ADAM GOOGLE CEOSU OLDU HALA PİNTİ ;(

yo ben geri dondum destiny ye. fo4 o kadar bayik ki araya baska oyun sokmadan oynanmiyor

NF falan atiyorum reddit gruplariyla. gelin pati raid yapalim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...