Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Konusu - Annen vs. Lux Arcana

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

yunusemre said:

Lux iyi gibi duruyor da girişte mülakat filan yapmıycaklar dimi? Öyle bir muhabbet dönmüştü TS'de zamanında.. Adamların abiidk gubidik abartı sorularına zaman ayırmak da zor geldi açıkcası..

Biri konuşsun mesela sonra hepimizi Lux'a alsalar ne temiz olur

abi mülakat falan olmaz ya

giriosun induction kısmı olur, sana anlatır adam böle böle böle böle kurallarımız var ıvır zıvr

sen de "yes, okay, " arada hangi classın diye sorar, I am a warrior dersin.

thank you dersin. bye dersin biter

öle 5 sene sonra kendini nerde görüosun, LA başvurma nedenlerini uzunca anlat gibi sorular olmaz.

There are elves
There are balls
They bounce

YES

SEX?

YES
Sosyal ağlarda paylaş

ay basvuru denince aklıma geldi 3 sayfa wow guildi basvurusu doldurmaca. acayip acayip Amacın ne? gibi sorular, WOW OYNUYORUZ NE AMACI.

Hayır bizim de vardı oyle bi 3 sayfalık basvuru formumuz sadece spec, gear, kill history ve ekran goruntusune bakıyoduk. Ne gerek var hangi guildlerden neden ayrıldın, nerde ne gorev yaptın. Sanki gidip sorucaz referans alıcaz.

Of icim daraldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ah yazılarda üstüne gelmiş, oyunu bırakıyorum arkadaşlar izmirdeki olaylar, yaşadıklarımız bana bu kararı aldırdı, ts ve mumble muabbetleri çok keyifliydi.

ANNEN INC. bana göre oldukça başarılı bi oluşumdu, mortis olsun kaptan ( grim ) olsun keldon kunk hai, karght, anron, killer xen olsun imam olsun ismini hatırlayamadığım diğer savaş kardeşlerim hepiniz süperdiniz. Neden bilmiyorum ama azıcık suçlu hissediyorum size karşı.

gitmeden önce RTE ' ye yazdığım yazıyı paylaşıyım sizinle;

Sevgili Tayyipciğim,

Bugün arkadaşımla birlikte Alsancak'ta dün gecenin yorgunluğunu ( ? ) ve neredeyse ağzımızın içine giren biber gazlarının etkisini gidermek için kahve içiyorduk, yanımızdan yaşlı bir teyze geçti yaşlı köpeğiyle birlikte sonra efendim gençler vardı şarkılar söylüyorlardı, kapalı hanımlarımız vardı, her kesimden yurdumun insanı vardı gerçekten görmeni isterdim, aramızda olmanı isterdim ama sen yoktun Tayyipciğim.

Saat 4 gibiydi Tayyipciğim, limonlu cheesecake'imi yerken ve sütlü nescafemi yudumlarken yaşlı teyzeciğimin bağırışını duydum, minik yaşlı köpeği de acıyla havlamaya başladı. Şaşırmıştım çünkü ortada gerçekten hiçbirşey yoktu, 30 saniye geçmeden insanların koşuştuğunu gördüm Tayyipciğim, birde baktım o da ne? bir beyaz araç su sıkıyordu insanların üzerine ve suyu yiyen gözlerini kapatmaya çalışıyordu.

Aramızda değildin ama o su sıkan araçta senden birşeyler vardı sevgili Tayyipçiğim, burham burham sen kokuyordun, gerçekten bak inanmazsan oradaki yüzlerce hatta binlerce kişiye sorabilirsin, aynı cevabı vereceklerine eminim.

Neyse fazla uzatmayayım aramızda olmayıp kendini su ve çeşitli göz yaşartan baloncuklarla hatırlatmana azıcık kızdık biz. Belki sen ve arkadaşların bunu unutabilir ama şunu bilmende fayda var; İZMİR UNUTMAZ !!!

-Elan Thetall
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...