Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms: DFUW v2

Mortis

Öne çıkan mesajlar

noldu son durum, meyıl atmışlar geri dönün ediye
February Triple Promotion
February 5-February 13

said:

We’d like to offer you a week of Darkfall Unholy Wars for free, so you can experience firsthand the many improvements and new features we’ve added to the game. We would love to see you return, so we’re also offering a great subscription deal that’s 45% off the regular pricing. For new players, we’re offering the game at 75% off the regular price, in our best promotion ever.

You can check out our February promotion details by visiting the February Promotion Announcement Link
Sosyal ağlarda paylaş

pek öyle değil aslında, en son ne zaman baktın bilmiyorum ama dfuw'da bir class'ı pvp viable hale getirmen casual olarak 2 hafta falan sürüyor. pvp'de birden fazla class'ı kullanamadığın için adamla aynı seviyede oluyorsun ne kadar hardcore olursa olsun. ha gear diğer yanda farklı bir mevzu.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp viable demek yetmez abi bana. ben craft da yapacam. her şeyi yapacam yani.

bir de ben direk skillsiz mkillsiz takılıyordum arkadaşların peşine. SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ.

gel gör ki. özellikle craft filan çok uzun sürecek gibi geldi. level kassan o da yavas sayılır. biraz da adam görüp saatlerce kovalamam yuzunden.

edit: oyun casuallaştıkça benim de herşeyi yapayım isteğim azalıyor. ben de öyle rahat rahat takılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

asdas hepsi olsun dersen zaten casual olamazsın abi. pvp'e giriş içinde clan'a girmen gerek. sıfırdan başlayan adamın pvp'de bir şeyler elde etmesi imkansıza yakın. player base'in 80% i veteran. 5 tane noob u yanyana keser aynı gearla olsa bile.

çok vakit istiyor clan bul, gir, ondan sonra onların koyduğu kriterleri yerine getir falan. bizde haftada 2 gün evente katılma zorunluluğu vardı. sürekli duel yapma zorunluluğu vardı. tamam oyuncunun gelişmesi için çok önemli, çok katkı sağlayan şeyler ama eşin dostun samimi olduğun adamlar olmadı mı bayıyorsun belli bir süre sonra. kemikleşmiş community e giriş baya sancılı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

gerçek bir oyuncuydu ya adam

hiç de söylenmiyordu, geliyordu yanımıza her türlü maceraya katılıyordu adam.

biz pvp antremanı yapmak için yer bulup takımlara ayrılırken o kenarda kayanın üstüne otururdu. o boğuk ağlamaklı bağıran sesiyle 'AĞBİ LAG VAR BENDE BEN İZLİYİM!' derdi.

hey gidi günler adfghdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...