Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms: DFUW v2

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Ben bu oyundaki kadar spastik bug hiçbir oyunda görmedim. Saçma ötesi durumlardan oyun açılmaz yada fps düşer. İnanılmaz bir oyun dinamiği yaratmış adamlar artık nereleriyle yaptılarsa oyunu.
Windows dil ayarından açılmayan oyun, yada map teki küçük noktaları kapatınca %40 fps düşüren bir oyun motoru. Efsane gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

dün forumda biri yazmış, map'teki point of interestleri kapatmak deli gibi fps arttırıyor diye, bu sabah kapattım.

98 fps arttı solid bir şekilde bastığım anda lol.

abi ben zaten şeyden şüphelenmiştim, grafik ayarlarında map kalitesi var. O_o neden bi oyunda map kalitesi diye grafik ayarı olur ki? nası saçma bi sistemle çalışıyorsa artık GPU'dan yiyor herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

grafikler iyi olsun, optimizasyon iyi olsun, siegelerde milyon vs milyon yaparken oyundan atmasın bide sandbox olsun ohh yavrum ohh... İstediğimden çok pis fanboy olurum :P

o deilde oyun çıktıgında ne haldeydi av bunları 6 aydan önce düzeltmez yeni school 1 seneye anca gelir falan diyoduk, ''bence'' baya baya toparladılar oyunu (tu)

Birde hesabı aktif olan arkadaşlardan rica etsem pass verseler şu fps olayını denesem fazla bir fark yoksa aktifleştirmiycem hesabı 30 fps le oynamak hakkaten eziyet oluyor :S

Killerofloki bu arada ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Hypnotize said:

laptop abi işte... 1024 çözünürlükte 50-60 fps görüyorum oda çük kadar ekranda oyna oynayabilirsen. Yapçak bişey yok artık oynucaz mecburen :) xenoooo sende aktifleştir ben yandım sende yan :D

Abi Ucağına düştüm. Benim laptop i5 2.5ghz turbo boost ile 3.1e çıkıyor ama zararlı mı bu bilmiyorum. 2gb [ramle 4gb oluyor hatta 2gb ramle oluyordur :D 1gb sanırım] nvidia gforce gt 630m ekran kartı 6gb ram var sence oynanır mı bu oyun? Internette sorup soruşturdum herkes bişeyler atıp tutuyor gözüm yemedi acıkcası almaya.Elimde patlamasın diye. İnsan bi trial,demo tarzı bişey koyar ya :D

Senın pcnin özellikleri ne :O
Sosyal ağlarda paylaş

bende 540m var. Oynarsın oynamasına problem nasıl oynuyacağın Bingildak'ın oynadıgı oyunla benim oynadıgım oyun aynı deil :) ben sanki df1 oynuyorum o df2 oynuyo :) bide işin en önemli boyutu siegeler bu oyun tamamen siege üzerine kurulu en büyük zevki orda... ben daha benim pc i denemedim siegede, sonucu cok kotu olucak muhtemelen. Hee bu kadar laf yaptım tavsiyeme gelecek olursak senin pcle hertürlü oynarsın siegeler sıkıntı olabilir bitek ama maddi durumun el veriyosa ve burdaki ekip toplanırsa kesin al oyunu çünkü baya iyi eğlendik gezi olaylarından önce...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...