Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms: DFUW v2

Mortis

Öne çıkan mesajlar

bendeki durum şu şekilde:

temmuzun sonuna kadar yılın en yoğun anını yaşıyor olacağım işte (yıl kapanışı ve başlangıcı olduğu için) bu yüzden sürekli mesai, haftasonu işe gitme gibi muhabbetler olacak ki başladı bu süreç.

O yüzden bu gezi olayı sırasında hazır oynamazken, tekrar açmayayım dedim accountu odağım bozulmasın diye. çünkü darkfall varken, her akşam abi eve dönüp darkfall oynayayım moduna giriyorum. By işteki yoğunluk sırasında bunu yaşamak istemediim için biraz bensiz devam edin gençler.

ama forumlar vs gelişmeler takibimde sürekli.

Ağustos başı eğer hala burdaysanız görüşelim. arada gelirim mumble'a.
Sosyal ağlarda paylaş

darkmoore DF'deki 6 wonder şehrinden biri olarak geçiyormuş, şehir DEVASA büyük. DF1'de de bir wonder cityimiz vardı LA olarak fakat bu ondan ölçüm olarak çok daha büyük. kötü olan yanı zerg gelse durdurmanın imkanı yok, o kadar çok entry point, o kadar çok siegede kullanılabilecek nokta var ki. şehirde 3 tane mine, bir quarry, bir sürü göl, kesmekle bitmeyecek oranda ağaç ve herb var. en az 10'a yakın ayrıca metal gördüm. ss'leri koyayım şehrin. şehir bana inanılmaz iyi oldu, angfrost ve o adadan nefret ediyordum :)

kombata gelince, deli gibi mediclik yaptım. yaptığım heal'in, reslediğim adamın haddi hesabı yok. r60 set + r50 staff ile gittim. 3 kere öldüm, hiç ganklenmedim. tam şehre girdiğim ve bindstone'a yaklaştığımız noktada push eden gruba destek verirken crash yedim. login olduğumda whiteclaw'a teleport etmişti :( bir heyecan geri dönmeye çalışırken leş yiyici sunlar 5 kişilik gruba 25 kişi atladılar, herifler geri dönen grup olursa diye pusu kurmuşlar, tam leş yiyiciler. neyse öyle gitti yani setim. fakat 3 saat boyunca 1 set kaybetmekten bir şey olmaz hehe. bength bizim 65 kill almış, herifler saçma sapan oynuyor. çok eğlenceliydi, freezerler ve crashler dışında. toplamda 600 kişi falan gelmiştir şu siege'e. 6-7 büyük tane clan vardı, onun dışında ufak tefek bir sürü minik clan vardı, leş yiyici vardı.

şehrin resimleri :

PK hala alliance'da bu arada. beraberdik

Sosyal ağlarda paylaş

Bende almamıştım dün akşam sanırım bakım vardı oyunda o aralar girmeyi denedim sorun yoktu oyun acıldı tekrar denedım bu hatayı vermeye başladı Already playing uyarısını aldıktan sonra tekrar play butonu geliyor leave queue de beklemiyor o yüzden bir dakikada beklenmiyor chara birinin giricegini sanmam hack yemedigi sürece tek ben biliyorum facebook sayfasından baktımda steam üzerinden oynayan bir oyuncuda yazmış onarın hatanızı diye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...