Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

GladricSpirit said:

arkadaslar su saaten sonra hic bir yere gidemezsiniz. butun metro motor vapur seferlerini durdurdular. kadıkoy de barikatlar kurulmaya baslandı ve kadıkoy vapur iskelesinde arama yapılıyor gaz maskesi vs cıkanları goz altına alıyorlar.

abi taraftar grupları geliceği zaman kapattıkları yollardan geri çekilmek zorunda kalırlar heralde. kadınla yaşlıyla çocukla gelmicek onlar direk bombayı alıp atıp karşı çıkıcak püskürtmye çalışcak diye düşünüyorum

bok gidemeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

Buralar şu an fena. Yollar kapalı, yolda yakaladıklarını göz altına alıyorlar, mermi, taş, ses bombası ne varsa polis tarafından kullanılıyor. Artık olay önlemek değil, öldürmek oldu. Ağır yaralıları hastaneye götürmeye çalışırken saldırıya uğradık, hastanenin yolunu kapattılar, sağdan ve soldan yolumuzu kesip ortaya almaya çalışıyorlar ve ortaya aldıkları zaman acımadan sıkıyorlar. Kaçan veya kaçamayanları tutarlarsa göz altına alıyorlar. Elimizden geleni yapıyoruz saat 7 ye kadar direnmeye çalışıyor ama olaylar kendi boyutunu aştı artık. Polisin polisliği, bizlerin halk olması kalmadı...

ve evet o bayan hastanede ki arkadaşlarımın dediğine göre hayatını kaybetmiş. Ben kendim görmedim bilmiyorum ama arkadaşlarımın dediğine, medyanın dediğinden daha çok güveniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

takır takır plastik mermi sıkıyolar. taksimde olan ulasabildiğiniz insanlara haber verin. yüzüne gözüne gelirse kör eder adamı.

kacarken yedik 4 tane ısabet etti, bikac kişi ofise aldım bekliyoruz öle icerde.

giderek arttırıyolar şiddeti. panzerler ara sokaklara giremediği için cok zorlamıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Saldırı sırasında gaz bombalarından birisi üstümde patladı ve şansıma telefonuma geldiği için telefonum kırıldı o yüzden çekim yapamıyorum.

Şu anda malzemeleri yenilemek için dükkanıma geri çekildim. İnsanlara limon suyu, ilaç, içecek ve yiyecek götürüyorum. Yolda beni görürseniz yardımcı olabilirim veya sığınmak dinlenmek istiyorsanız Tünel Kumbaracı yokuşunda Leb-i deryanın altında ki dükkan benim. Orada olursam içeri alırım gelenleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...