Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaş akp'nin tarafında değilim,ama bu tayyipi anlamıyorum hayır bu kadar nefreti niye üzerinde topluyo ki,zaten bizim türk halkını kandırmak bu kadar basit iken,bu kadar antipatik olmanın ne anlamı var,şöyle bi örnek vereyim,bu adam benzini 1 lira aşağıya çekse,ötv'yi kısa bir süreliğine iptal etse,yalandan da olsa kendi sevmese dahi türk milleti için Atatürk'ü biraz daha kaile alsa,örneğin anıtkabir restoresi vs tarzı işler.Bu adam bunları yapsa bu haldeyken yüzde 50 almışsa yüzde 60 lara çıkmaz mı ? Bunları düşünmek bu kadar mı zor ?

Bir de şu taksim olayının bariz proveke olduğunu anlamak çok mu zor,geçen sene bu tarihlerde doğuda ölenlere şehitlerimize ağlıyoduk şimdi pkk son 2 aydır yok ve bizi kendi içimizde isyana yönlediriyolar,bunu göremiycek kadar aptalmıyız ?

Tayyipin akıl danıştığı kişiler niye ısrarla bunu göremiyolar,Türk toplumunu bu kadar diktate edemessin arkadaş bunu anlamıyolar mı gerçekten çok ilginç
Sosyal ağlarda paylaş

istediğini yapıyor , güç gösterisi yapıyor işte. hangi padişah sempatiklik peşindeydi ki tayyib olsun !!!

seçim mi ne seçimi allasen hiç inanmadım hala inanmıyorum bu şerefsizlerin seçimle geldiklerini. %60 ile yine iktidara geldiklerinde belki uyanır bu millet ama hiç sanmıyorum yine de ...

Raistllin said:

Ya arkadaş akp'nin tarafında değilim,ama bu tayyipi anlamıyorum hayır bu kadar nefreti niye üzerinde topluyo ki,zaten bizim türk halkını kandırmak bu kadar basit iken,bu kadar antipatik olmanın ne anlamı var,şöyle bi örnek vereyim,bu adam benzini 1 lira aşağıya çekse,ötv'yi kısa bir süreliğine iptal etse,yalandan da olsa kendi sevmese dahi türk milleti için Atatürk'ü biraz daha kaile alsa,örneğin anıtkabir restoresi vs tarzı işler.Bu adam bunları yapsa bu haldeyken yüzde 50 almışsa yüzde 60 lara çıkmaz mı ? Bunları düşünmek bu kadar mı zor ?

Bir de şu taksim olayının bariz proveke olduğunu anlamak çok mu zor,geçen sene bu tarihlerde doğuda ölenlere şehitlerimize ağlıyoduk şimdi pkk son 2 aydır yok ve bizi kendi içimizde isyana yönlediriyolar,bunu göremiycek kadar aptalmıyız ?

Tayyipin akıl danıştığı kişiler niye ısrarla bunu göremiyolar,Türk toplumunu bu kadar diktate edemessin arkadaş bunu anlamıyolar mı gerçekten çok ilginç
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ben başbakanın güçten aklı sağlığını yitirdiğini inanmaya başladım, tarihte örnekleri vardır, sanırım ciddi anlamda adam akıl sağlığını yitirdi. mantık ile uzaktan yakından alakası olan bir insan evladı "BİZ BÖYLE KARAR VERDİK BÖYLE OLACAK" diye açıklama yapmaz.

bu argumanla bir psikolog kurulu toplayıp indiremez miyiz bu şerefsizi
Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

Kılıcdaroğlu ve ekibi akşam gezi parkına yürüyeceklermiş gürsel tekin açıklamış buradan cesedimizi çıkarırlar diye.

CHP son zamanlarda baya iyi yatırımlar yapmaya başladı. Halkın içine karışıyorlar. Reyhanlı olayında filan da böyle olmuştu. AKP'nin başa gelmesinin sebebi de halk içindeki örgütlenmeleriydi. Şimdi halktan kopuk aynı imajı AKP vermeye başladı. Bakalım Baykal'ın gitmesi bir nebze iyi olmuş, CHP'nin elitist imajı azalarak bittikçe aldıkları oylar artacaktır. Tayyip egosunu kontrol edemiyor artık, askeriye-hukuk-basın-devlet kuruluşları derken her şeyi eline aldıktan sonra geriye tek kalan halka sarmaya başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

GladricSpirit said:

arkadaslar su saaten sonra hic bir yere gidemezsiniz. butun metro motor vapur seferlerini durdurdular. kadıkoy de barikatlar kurulmaya baslandı ve kadıkoy vapur iskelesinde arama yapılıyor gaz maskesi vs cıkanları goz altına alıyorlar.

bu bana yazış gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

Livered said:

Kılıcdaroğlu ve ekibi akşam gezi parkına yürüyeceklermiş gürsel tekin açıklamış buradan cesedimizi çıkarırlar diye.

CHP son zamanlarda baya iyi yatırımlar yapmaya başladı. Halkın içine karışıyorlar. Reyhanlı olayında filan da böyle olmuştu. AKP'nin başa gelmesinin sebebi de halk içindeki örgütlenmeleriydi. Şimdi halktan kopuk aynı imajı AKP vermeye başladı. Bakalım Baykal'ın gitmesi bir nebze iyi olmuş, CHP'nin elitist imajı azalarak bittikçe aldıkları oylar artacaktır. Tayyip egosunu kontrol edemiyor artık, askeriye-hukuk-basın-devlet kuruluşları derken her şeyi eline aldıktan sonra geriye tek kalan halka sarmaya başladı.

katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

Abi Kadir Topbaş ağır geri vites yapıyor.Orda kışla yada Avm inşaatı yapılmayacak şu an yapılan işlkem duvarın öteye alınmasıdır filan diyor.

nası ya başkakan çıktı tv eski kışlayı yapacaz içinde avm olacak otel olacak dedi. yuh

mutlaka videosu vardır
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

Abi Kadir Topbaş ağır geri vites yapıyor.Orda kışla yada Avm inşaatı yapılmayacak şu an yapılan işlkem duvarın öteye alınmasıdır filan diyor.

Öyle bişey demiyor, "avm konusuna girmeyeceğim, orası sonra tartışılır, şuan da yapılan yaya şeridini büyütmekti" diyor. Yalan söylüyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...