Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

Black_Lupin said:

angut diyalektiği diyoruz buna. taksim gezi parkına gösterilen ihtimamı normalde göstermeyen duyarsız eşşeklere sesleniyorum. iki tane ağaca gösterdiğiniz tepkiyi başında gösterseydiniz ağaçta dururdu parkta.

şimdi gösterilen bu denli aşırı tepkinin bu hale gelmesine sebep olanların "ama bise vuymayın" tepkilerini bende dahil kimse ciddiye almıyor. istanbulun afedersiniz anasını .. taksimdeki park gidincemi istanbul elden gidiyor oldu. iyidir iyi ağzılarını burunlarını kırsın ordakilerin poliste biz ne bok yedikte başında tepkimizi koymadık diye düşünsünler.

mehmet ali sana yazmış. https://twitter.com/memetalialabora/status/340214521824174080
Sosyal ağlarda paylaş

bu kılıçdaroğlu denen şahsiyet hayatının fırsatını kaçırıyor , hadi bu düşünemiyor o partide bir tane adam yok mu! başkanım toplanalım en önde yürüyelim gezi parkına diyen. ulan halk istanbul arkadan lan işte sana fırsat , çık en önde yürü be .. sana sıksınlar biber gazını görelim..

her seçimde akp ye karşı bu adamlara atıyorum mecburiyetten ama atmayacağım bu sefer. lanet olsun
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

bu kılıçdaroğlu denen şahsiyet hayatının fırsatını kaçırıyor , hadi bu düşünemiyor o partide bir tane adam yok mu! başkanım toplanalım en önde yürüyelim gezi parkına diyen. ulan halk istanbul arkadan lan işte sana fırsat , çık en önde yürü be .. sana sıksınlar biber gazını görelim..

her seçimde akp ye karşı bu adamlara atıyorum mecburiyetten ama atmayacağım bu sefer. lanet olsun
ilhan cihaner ordaymış yanılmıyorsam.

diğerlerinin götü yemez zaten oraya gidipte gaz yemeye.helle sırrı yı gördülerse hayatta gitmezler.popoları değerli onların
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

éarkadaşlara soyledik, durumu değerlendiriyoruz" demiş kılıçdaroglu

hani cehape diye bi parti vardı, ne oldu ona?

yok lan ama sorsalar kesin bu ayarda deflect edicek bişi derdi, cehape arazi direk

ha suç duyurusunda bulunmuşlar tayyip için, işte muhalefet!
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Lupin said:

angut diyalektiği diyoruz buna. taksim gezi parkına gösterilen ihtimamı normalde göstermeyen duyarsız eşşeklere sesleniyorum. iki tane ağaca gösterdiğiniz tepkiyi başında gösterseydiniz ağaçta dururdu parkta.

şimdi gösterilen bu denli aşırı tepkinin bu hale gelmesine sebep olanların "ama bise vuymayın" tepkilerini bende dahil kimse ciddiye almıyor. istanbulun afedersiniz anasını .. taksimdeki park gidincemi istanbul elden gidiyor oldu. iyidir iyi ağzılarını burunlarını kırsın ordakilerin poliste biz ne bok yedikte başında tepkimizi koymadık diye düşünsünler.

Bu ülkede Cumhuriyet Mitingleri yapıldı daha geçen yıllarda. Saçmalamadan önce dur, düşün.
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar ölmüş siz hala çetintaş rage'i çöplerinizi, aptal pic'lerinizi koyun konuya. Sonra başka yerde ağlarsınız paticiğin kalitesi düştü diye.

Suark said:

şimdi limon depoluyoruz dimi?

cüceden haber yok yalnız hala ya bi gireydi.

Cüce önceki sayfalarda mesaj attı sanırım. Bi daha bakmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...