Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

zipzip said:

tinu said:

şu olaylar bu hafta sonuda bu şiddetle devam ederse oraya avm yapamazlar,

hayır bu avm kimin! kim yapıyor burayı, kimler kullanacak bu avmyi hangi şirketler. hangi inşaat firması yapacak bunları bilen duyan var mı?

İstanbul LGBTT ‏@istanbulLGBT 40m
NTV SONDAKİKA: TAKSİM'DE GEZİ PARKI YERİNE YAPILACAK AVM'NİN ORTAKLARINDAN BİRİ BÜLENT ARINÇ'IN OĞLU ÇIKTI.

al işte , şimdi nasıl küfür etsem ki, yani ne desem uyar acaba
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

iş çıkışı gidecez biz de, tavsiye var mı lan? takla atan adamı gördüm de oha şu tazylikli aletler ben görmeyeli baya gelişmiş hem accuracy hem de dmg artmış yuh.

saat 19:00 da gümüşsuyu taksim dolmuşlarının orada çarşı toplanıyor, taksime yürüyecekler , onlara katılabilirsiniz, onlar hazırlıklı gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

iş çıkışı gidecez biz de, tavsiye var mı lan? takla atan adamı gördüm de oha şu tazylikli aletler ben görmeyeli baya gelişmiş hem accuracy hem de dmg artmış yuh.

Pınar Günay ‏@pinargunay 33m
Siyah sprey boya edinin diyorlar. Polislerin kaskına sıkınca önlerini göremedikleri için kasklarını çıkarıyorlar!boğulsunlar kendi gazlarına
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

razzRaziel said:

Siyah sprey boya edinin diyorlar. Polislerin kaskına sıkınca önlerini göremedikleri için kasklarını çıkarıyorlar!boğulsunlar kendi gazlarına

oha çok iyi
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

razzRaziel said:

işte şu.
dünden beri aklımda, kaskını çıkarsan alırlar içeri.
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

razzRaziel said:

kafklajdklajd süper düşünmüşler ama sorun onu suratlarına sıkacak kadar nasıl yaklaşcan
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

Fistan said:

paspatur said:

Trumpa kadar gelen yoğun ambulans sesleri var.
Valla Tahrir olduk yemin ediyorum.
Emeği geçen herkezin bin belasını versin.
hangi taraftasin tam belli olmamis şu post ile

Mecidiyeköy, Trump Towers

Olağandışı epiklik var şu mesajlaşma içerisinde , kaynamasın arada epic thread kısmına uymasa da epic messages kısmına falan sığdırın.
Sosyal ağlarda paylaş

Haberleri okudum demin ve koca otelin loby sinde resmen gözüm karardı bildigin bagırarak kufur ettim. Arkadaşlar sizi bilmiyorum ama bu yaşanan olaylar beni çok etkiledi inanılmaz bir durum bu senin benim vergimle maaşları ödeniyor bu şerefsizlerin gelip bizi dövüyorlar o sıktıkları gaz vs. herşeyde benim senin paranla alınıyor.

Şu o insanlara destek veremediğim için üzülüyorum ama en azından facebook, twitter vs. uzerinden grup vs kursak ve bu gorselleri yukleyerek elimizden geldiği kadar yaysak diyorum.

Bu konuda yardımcı olmak isteyecek arkadaşlar bana özel mesaj atsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...