Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Trading Cards

OsManiaC

Öne çıkan mesajlar

şimdi birdaha özet geçin şu kart olayını.
sadece var olan oyunların kartları düşmüyormu? oyun ne kadar az ise o kadar az kart düşüyor. ben witcher oynarken bisürü witcher kartı düşüyordu, bitti sildim düşmüyor artık. bi ara cs:go kartı düşüyordu deli gibi onlarda yok artık.
eee şimdi ne yapcaz?
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun oynadıkça düşen random kartlar değil bahsedilen. Satın aldığın oyunların kartları bunlar, daha doğrusu henüz oynamadığın, kart düşürmediğin ya da atıyorum remaining card drops 3/8 gibi olan oyunlarının kalan kartlarını düşürüyosun bu programla.

Tabi oyunları indirmeden ve yüklemeden bunu yaptığı için de şükela. Sana diyo ki kart düşürürebileceğin 100 oyunundan toplam 200 kartın var, diziyo bunları ipe, oyun oyun düşürüyo kartları. Sonra inventorydeki bu kartları satıyosun markette.

Toplu kart satışı için de chrome için Steam inventory helper diye bi eklenti var. Bunu kullanarak hepsini birden satışa koyabiliyosun kolayca,

https://chrome.google.com/webstore/detail/steam-inventory-helper/cmeakgjggjdlcpncigglobpjbkabhmjl
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

Silphatos said:

Benim 2 3 ay surecek herhalde 2300 kartin tamamrn dusmesi. O zamana kadar 200 250 oyun daha eklenir gerci bana

lib'e günde ortalama 3 oyun ekliyor musun?

bazen hiç bazen 1-2, bazen bundle alınca veya eski greenlitler falan bi anda gelince 10-15 taneyi buluyo günde.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Oyun oynadıkça düşen random kartlar değil bahsedilen. Satın aldığın oyunların kartları bunlar, daha doğrusu henüz oynamadığın, kart düşürmediğin ya da atıyorum remaining card drops 3/8 gibi olan oyunlarının kalan kartlarını düşürüyosun bu programla.

Tabi oyunları indirmeden ve yüklemeden bunu yaptığı için de şükela. Sana diyo ki kart düşürürebileceğin 100 oyunundan toplam 200 kartın var, diziyo bunları ipe, oyun oyun düşürüyo kartları. Sonra inventorydeki bu kartları satıyosun markette.

Toplu kart satışı için de chrome için Steam inventory helper diye bi eklenti var. Bunu kullanarak hepsini birden satışa koyabiliyosun kolayca,

https://chrome.google.com/webstore/detail/steam-inventory-helper/cmeakgjggjdlcpncigglobpjbkabhmjl

abi markette su satıldu oldu maillarını nasıl pasif hale getiriyoruz, 2 gundur 70-80 kart sattım, cep telefonun notification vermekten anası ağladı. direk gmail'den filter'la mı yapsam?
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

ya bu açıkken cs açtım lan yanlışlıkla gerçi servera bağlanmamıştım, ben garanti bu açıkken mm'e falan gircem ya sonra mal gibi vac yicez

lectre, yükle ben kullanıyorum çok güzel dedi, ben kesin bu açıkken csye girerim, yüklemeyeyim dedim. o kadar mallık da yapmazsın abi nolcak kaparsın girmeden dedi. yarım saat sonra teamspeakde HASSS açık unuttum laan diye bağırıyodu sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...