Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift F2P Oluyor

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Normalde transfer oluyorda F2P de nasıl olur, hiç incelemedim. Normalde bedava idi ama F2P de bedava olur mu, Hatta açık mı bilemiyorum.

Class olayını şöyle açıklama çalışayım.

IRK -> CLASS/ROLE -> SOUL ( DPS , Supporter , Defans şeklinde farklı türlere ayrılıyor ) şeklinde bir sistem var.

IRK ların bir önemi yok.
ROLE dediğimiz şey 3 SOUL dan oluşan buildler. Bu 3 soul için bir kısıtlama yok. İstediğin 3 SOUL'u seçebiliyorsun. Tabiki her biri farklı ve farklı işler için kullanılıyor. Uygun olanları seçip kullanırsan oynamak istediğin class ( Healer, tank, dps ) da en iyi performansı alırsın. Misal ben Warrior class'ı oynayacağım dersin. Warrior class ı içinde 9 farklı soul var. Bunların bazısı PET kullanıyor, bazısı tank oluyor, bazısı kalkan kullanıyor, bazısı dual weapon takılıyor vs vs. Tamamen senin zevkine kalmış. Misal ben tank olucam ama yanıma da DPS yapsın diye PET olan bir soul alırım diyebilirsin. Bu da mümkün ancak ortama göre ne kadar verimli olur tartışılır. Oynadıça göreceksin.

Bir karaktere Max 6 Farklı ROL oluşturabiliyorsun ancak CLASS'ın kalıcı. Misal WARRIOR seçtikten sonra orda bulunan 9 soulu kullanarak zevkine göre 6 farklı ROLE oluşturabilir bunlarıda hiç bir kısıtlama, cooldown vs olmadan combatta olmamak şartıyla istediğin an değiştirebiliyorsun. Misal DPS Role u yaptın ortamda takılıyorsun felan ancak bir an oldu TANK gerekti, direk açıp oluşturduğun TANK Role une geçerek ( Tabiki TANK lığa uygun itemlerinide giyeceksin ) TANKLIK yapabiliyorsun.

Nette build yapmak için siteler var. O siteyi kurcalarsan sistemi az çok anlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...