Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift F2P Oluyor

Khiran

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Oyunu özlemişim bayada kalabalık, release olduğu ilk günkü gibi. Dün gece bu oyunda ilk defa queue'ye girip sıra bekledim. SL'den önde Invasionlarda 10 kişi toplayamazken şimdi hangi bölgeye giderseniz gidin 1-2 raid grubu oluşmuş oluyor. Bu oyun kalabalıkken baya zevkli oluyor.

Yalnız Level 50, T2 setli bir char ile 2-3 günde 1 level atladım gözüm korkmadı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Pascha said:

oyun hala acık bende, sanırım f2p oncesi satın almıs olanlara actılar.

Aynen öyle bugünden itibaren normal sürümünü satın alanlara F2P oldu oyun.

Sıfırdan başlayacak veya karakterini transfer edecek varsa Icewatch Defiant'ta toplanabiliriz. En yoğun server orası.
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodiron serverında neferi layemut guildinde hk a 3cu bossa kadar gelmistik, ilk defa tamamiyle turklerden olusan bir guilde progress akarken gene o muthis sonla noktalandı, ansızın bir takım kişiler baska sunucuya gecti ve dagıldık.

Umarım icewatch da guzel bir olusum icerisine girebiliriz.

"coexist e goz kırpar"
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna başlayacak yada geri dönecek arkadaşlar için söylüyorum. Open world PVP'si en aktif oyunlardan biri ancak PVP serverlarındaki nüfus PVE'lere oranla düşük kalıyor. PVE serveri seçerseniz PVP ON yapar öyle dolaşırsınız yada Warzone, Arena ( crossrealms ) vs lere girer öyle takılırsınız. Bu oyun kalabalık iken çok keyifli oluyor. Tek başınıza invasion kovalamak keyif vermiyor.

RIFT'in en kalabalık serverı ICEWATCH, akşam saatlerinde ise FULL oluyor. Girmek için 5-10dk beklemeniz gerekebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...