Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

adam dağ gibi duruyor. Zaten şu olayı 180 cm den uzunlar yapsın ya, belime kadar gelen tipler var cep çakısı gibi geziyorlar ortada :D

Bir de şu zincirler falan boyna takıyorlar çok işe yarıyo sanki bir kaç videoda daha gördüydüm. Bizim buralarda yok sanırım böyle bir olay. Vinç tekerleğine balyozla vurmak, tekerlek iteklemek falan..
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar. Kisa sure once spor salonuna yazildim, Verdigim kiloda kas da kaybetmisim, protein destegi alayim diyorum hani aksam et yiyemedigim zamanlarda en azindan, spordan sonra iceyim diyorum bir olcek.

Ama en iyisi hangisi olur? Tonla marka var. Esim de icecek bu arada. Ona gore bir urun tavsiyesi super olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

How much do you need? Step on a scale and be honest with yourself about your workout regimen. According to Mark Tarnopolsky, M.D., Ph.D., who studies exercise and nutrition at McMaster University in Hamilton, Ontario, highly trained athletes thrive on 0.77 gram of daily protein per pound of body weight. That's 139 grams for a 180-pound man.

Men who work out 5 or more days a week for an hour or longer need 0.55 gram per pound. And men who work out 3 to 5 days a week for 45 minutes to an hour need 0.45 gram per pound. So a 180-pound guy who works out regularly needs about 80 grams of protein a day.

bak profun yalancisiyim. bilimsel gercek.
Sosyal ağlarda paylaş

gunde 100 gr protein demek 500 gr et ve/veya urunleri demek.

tavuk et balik yumurta sut gak guk protein ihtiva eden urunler.

protein tozundan alacaginiz ekstra max 2 olcek olsun. 1 olcek spordan sonra en ideali..

baktin yemek yiyemedin bir tane de extra atabilirsin gun icinde.

gerisini dogal alin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...