Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

ad3m said:

Nasıl ya ahah nesi çirkinmiş anlamadım ben :D

mesela hip thrustı da çok seviyorum. o da çirkin baya ama onu kıyıda köşede yapabiliyorum. pull through cable makinesinde gymin ortasında

RDL yapmıyorsun o zaman sen domalmanın kralıdır sadfşlksdf
Arınmak lazım böyle duygulardan ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şaka maka bu trip adamı sakatlar söyliyeyim bakan var mı lan falan diye kolaçan ederken.
Misal örnek vereyim bu hafta bir arkadaşı yazdırdım salona squat,deadlift falan yaptırmaya çalışırken adam dizlerinin üzerinde dümdüz kalkıp iniyor.Kıçını itmen lazım geriye diyorum bunu yaparken etrafı izliyor önce vs.
Tak kulaklığını bak işine fantazi kuracak kişi zaten yapar yapacağını hayal gücüyle sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

2 aydır p902x,bir ay kadardır da kendi yaptığım karma bir program kullanıyorum.yağ oranım %10-%9 civarındadır büyük ihtimalle

karın kaslarım 2 blok şeklinde görülüyor çok net(sağ-sol),dikey olarak ayıran derin bir çizgi var.ancak yatay çizgiler o kadar da belli olmuyorlar.gerçi ışık farkından da olabilir.bir ışık altında baktığımda hiç sıkmadığımda bile silüetini görebilirken diğer ışıkda baktığımda dediğim gibi yataylar fazla belirgin değiller

o yatay çizgilerin belirginleşmesini sağlayacak birkaç hareket söyler misiniz ev için?
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

ne multitasking i ya ağırlık kaldırırken tamamen odaklanman gerek. Başka hiç bir şey olmamalı.
Ben ağırlığa başladığımda kimse ile konuşmam. Hele sürekli muhabbet edenler var onlar tam komedi yaptığın antrenmandan bişi anlamazsın. Kadın kız geçer ona bakarsın o ayrı bak ama konuşma. Çok güzelse konuşurum tabi o ayrı ahah.

Ben yogada bile yoga hocasına dikkatim dağılmasın diye bakmıyorum kadından hoşlandığımı kadına da söyledim teklif filan ettiydim dışarı çıkalım diye ona rağmen ona bile aşırı bakmıyorum böyle çünkü bazen aşağı bakan köpeğe filan geçince OLMUYO ARKADAŞ

yogaya gittim bugün. belim ağrıyo şimdi deli gibi. yoga: not even once
aşağı bakan köpek sorun diil de ayak fetişime hitap etti biraz neyse ki bakışlarıım dizginleyip meditasyona geçtim
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Soris said:

ne multitasking i ya ağırlık kaldırırken tamamen odaklanman gerek. Başka hiç bir şey olmamalı.
Ben ağırlığa başladığımda kimse ile konuşmam. Hele sürekli muhabbet edenler var onlar tam komedi yaptığın antrenmandan bişi anlamazsın. Kadın kız geçer ona bakarsın o ayrı bak ama konuşma. Çok güzelse konuşurum tabi o ayrı ahah.

Ben yogada bile yoga hocasına dikkatim dağılmasın diye bakmıyorum kadından hoşlandığımı kadına da söyledim teklif filan ettiydim dışarı çıkalım diye ona rağmen ona bile aşırı bakmıyorum böyle çünkü bazen aşağı bakan köpeğe filan geçince OLMUYO ARKADAŞ

yogaya gittim bugün. belim ağrıyo şimdi deli gibi. yoga: not even once
aşağı bakan köpek sorun diil de ayak fetişime hitap etti biraz neyse ki bakışlarıım dizginleyip meditasyona geçtim

şurası noyzura style olmuş biraz haha
bence yoga ağırlık çalışmasını bütünlüyor ama daha böyle recovery tarzında yapılan pranayamadan ve daha çok esnetici çok güce dayalı olmayan asanalardan oluşan yoga türleri yapılmalı. mesela haftada 3 gün sağlam ağırlık giren birisine haftada 3 gün de ashtanga yogaya gerek yok. İyi dinlenilip beslenilmezse overtrain olma şansı var. İşin komiği ya yoga da ya ağırlık da ilerlemem gerek diye bir tribe girmiştim son zamanlar araştırırken gördüm ki yoga güreş ve ağırlık çalışmasının ortak bir kökeni var. Çok enteresan. Şurda Steve Maxwell anlatıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=Q3vN0DDOCqU&feature=feedlik

Sonra araştırdım gördüm harbiden hintli güreşçilerin antrenmanlarına filan baktım. Onların kardiyo çalışmalarıda çok yoğun onuda eklesen acayip benziyo benim çalıştığım şekle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...