Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

daha iyi bir inferno hero'su nasıl edinebilirim ? Level sonucu achivement reward mı olucak yoksa bu reinforcment kartlarından çıkma şansı var mı ? Reinforcmentlar 12 kart veriyor hero falan yazmıyor gerçi bide; heroic packler var 7kart +1 hero ama herolar için base hero diyor. Yani adam akıllı hero yu nereden bulacaz çözemedim :/
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

500-550 eloyu almaya başladım ama bazen 200+ lar geliyor adamların deck direk güç olarak benim deckin 2 katı şansın yok -.- 350-400 oldu elo da 1 haftadan önce yükselmek pek mümkün değil. Eloya takılmadan decki toparlıycan başka çare yok

Haven tam bi kanser ya karşıma geldiğimde uykum geliyor resmen 30-35 turn sürdü bir oyun, şu yukarı koyduğum kartı çıkardı adam double dmg kartı çakıp fire stormu bir koydum tüm sıraya 8 dmg direk Where is ur god now dedim bitirdim 528 eloydu erif asdf

daha 5 oyun flm attım oda campaignde, 1 multi attım yendim onu, toplasan 3 premium hero 15 premium kartım flm var, yeşillerden mavilerden vsde var.

deck yaparken bir trick flm var mı gördüğünüz? hani direk cookie cutter build tarzı.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

kthxbye said:

500-550 eloyu almaya başladım ama bazen 200+ lar geliyor adamların deck direk güç olarak benim deckin 2 katı şansın yok -.- 350-400 oldu elo da 1 haftadan önce yükselmek pek mümkün değil. Eloya takılmadan decki toparlıycan başka çare yok

Haven tam bi kanser ya karşıma geldiğimde uykum geliyor resmen 30-35 turn sürdü bir oyun, şu yukarı koyduğum kartı çıkardı adam double dmg kartı çakıp fire stormu bir koydum tüm sıraya 8 dmg direk Where is ur god now dedim bitirdim 528 eloydu erif asdf

daha 5 oyun flm attım oda campaignde, 1 multi attım yendim onu, toplasan 3 premium hero 15 premium kartım flm var, yeşillerden mavilerden vsde var.

deck yaparken bir trick flm var mı gördüğünüz? hani direk cookie cutter build tarzı.

Valla inferno deckle başladım ben minionlar çok güçlü olmadğndan destede vasıflı minionları tutucan. 2 mana harcayıp; 1 attack 2 can ve side effecti olmayan shooterlar var mesala neutral, onları direk çıkar sweep atan köpeklerde pek işe yaramıyor. 2 teleport büyüsü tut 2-3 dispell, fireball ve fireboltlarıda elde edebildiğin kadar daya standart biliyorsundur zaten lane boşsa ve sen ilk minion koycaksan attağa önem ver ama başka minion varsa lesser ice element gibi 6 canı olup 2 counter 2 attağı olan minion koy. 4 mana harcayan mass magic resist falan gibi kartları şimdilik çıkar ancak kaliteli minionlar bulursan ilerde iş yapar onlar. Başlarda desteyi aşırı büyük tutma çünkü saçma sapan first pickler geliyor patetrz olursun 500 eloya kadar benim gördüğüm az ve öz olsun deckin 8 event kartı şart zaten onun dışında 50-60 kartlık desteyi aşmamak lazım fantastik kartlarla. Offansive minion deffansive minion 2 teleport, 2-3 dispell ve offansive büyüleri daya yani, sonrada reinforcment decklerine aban seal ile box alabilir 10 lu paket.
Sosyal ağlarda paylaş

off off nası zevkli oyun ya, demin bir maç yaptım adamın kartlarını bitirdim kart eksiğinden 1 1 canı giderek kaybetti :D ama son 10 turn 4 canım vardı ve hep minion üstünlüğü ondaydı. Daha önceden demiştim ya baktıysanız karşının deckler üstün surrender çekin diye, vaz geçtim sonuna kadar gidin ne olucağı belli olmuyor ve çok zevkli maçlar oluyor şimdiden 15 kişilik falan friendlist oldu.

He buarada sanırım ratingi 0-500-1000-1500 olarak lig gibi ayırmışlar 500 üstüne çıktınmı bidaha altına düşmüyorsun, bu nedenle 0-500 arası smurf yapan lamerlar var bir an önce napın edin kurtulun 0-500 den.
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

off off nası zevkli oyun ya, demin bir maç yaptım adamın kartlarını bitirdim kart eksiğinden 1 1 canı giderek kaybetti :D ama son 10 turn 4 canım vardı ve hep minion üstünlüğü ondaydı. Daha önceden demiştim ya baktıysanız karşının deckler üstün surrender çekin diye, vaz geçtim sonuna kadar gidin ne olucağı belli olmuyor ve çok zevkli maçlar oluyor şimdiden 15 kişilik falan friendlist oldu.

He buarada sanırım ratingi 0-500-1000-1500 olarak lig gibi ayırmışlar 500 üstüne çıktınmı bidaha altına düşmüyorsun, bu nedenle 0-500 arası smurf yapan lamerlar var bir an önce napın edin kurtulun 0-500 den.

abi adamın biri beni oyun başlangıcında 8 hpye düşürdü, bunun üzerine 46 hamle mi ne yaptık totelde ahah. ama infernoyla campaign bitirilmiyordu bende yeni deck aldım
Sosyal ağlarda paylaş

Dün çok fena dumur oldum ben ya şu strongholdlu factiondan bi eleman 12. Turnde falan 2 hpsi kaldı bende 20 hp var dedim surrend at baydım 20. Turndeyiz ve benim hp full, adam 28. Turnde falan yendi dışarı çıkıp utanıp geldim asdf berserker ogre mi ne var 2x7 vuruyor azma sçtı :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...