Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

kthxbye said:

ya bukadar beyinsiz +'^!!%^^'%+^&+/^^+!'^! adamlar varki kanser ediyolar bazen ya hakikaten illa 1.5-2 dk arasında bitiricek turnü daha 3. tunde 2dk düşünen adam gördüm ya gidicen böyle masasına benzin dökücen kafasınıda ekrana sürtüp kıvılcım çıkarıp yakıcan -.-

2-3 tane oyun öyle sırf bayıp surrender a bastım 40dk oyun mu sürer ya -.-

aynısını ben yazıcaktım eöehe adama 2 dk süre vermişler kullanıyor yazarsınız diye yazmadım. ben direk küfür ediyorum, oyunun birinde türkçe küfür ettim, oyun bittiğinde turkey diye mi achi aldım lan dedim achi ile mi deşifre ediyorlar artık ahashsdassd değilmiş sori.
Sosyal ağlarda paylaş

inferno oynuyorum başladığımdan beri bugün 700 eloya çıktım gene düştüm speller oturdu da minionlarım çok sıkıntı 1 tane bile rare yok epic heroic zaten hayel, pack alıyorum haven a çıkıyor rare kartlar. Şansıma tüküriyim :P

yalnız bugün bir adama denk geldim adam 1 tane bile minion almamış deckine, sadece destruction büyüleri, (armegedonu bir koyuyor tüm alana 10 dmg -.-) ve instant kill shadow spell + imaj çıkarmayla; kendi koyduğum yaratıklarla beni kesti QQ.

Bana bugün çıkan heroydu işte o da okadar spelli nası toplıycaz :/
Sosyal ağlarda paylaş

level 12 olmak üzereyim de, haven starter decki alıp birleştiririm olmadı, da zaten kart alırken yavaş yavaş her faction toparlanıyor acele etmemek lazım. Havuz genişledikçe ilerde her faction için deste yapılır şuanda starter deck almamama rağmen undead packi yaptım bitane 60-70 kartlık da biraz tırt oldu :)

Bu arada 2012 de beta olarak anons edilmiş ubisoft tarafından diye wikide gördümde daha tam release olmadı galiba oyun. Şuna sağlam bir campaign koyup oraya da rewardlar ekleseler iyice tadından yenmiycek oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

level 12 olmak üzereyim de, haven starter decki alıp birleştiririm olmadı, da zaten kart alırken yavaş yavaş her faction toparlanıyor acele etmemek lazım. Havuz genişledikçe ilerde her faction için deste yapılır şuanda starter deck almamama rağmen undead packi yaptım bitane 60-70 kartlık da biraz tırt oldu :)

Bu arada 2012 de beta olarak anons edilmiş ubisoft tarafından diye wikide gördümde daha tam release olmadı galiba oyun. Şuna sağlam bir campaign koyup oraya da rewardlar ekleseler iyice tadından yenmiycek oyun.

dimi 5k seal 150k gold reward olsa toplamda :D
Sosyal ağlarda paylaş

rating işte, yani yendiğin oyunda kazanıyorsun yenildiğinde kaybediyorsun. Seni sıralamaya sokmaları için edindiğin puan oluyor. Kaçıncı sırada olduğunu da görebiliyorsun oyun içinde.

Edit pardon ne oluyor dedin sandım. Ne işe yarıyor dediğinede cevap gerçi :) 0-500 500-1000 1000-1500 aralarındaki oyuncular farklı zorlukta oluyorlar. 1000i geçtiğinde mesala artık 1000nin altına düşmüyorsun oyun kaybetsende, o seviyedekilerle oynuyorsun. Oyuna yeni başlamış newbie bir adamı ezemiyorsun Elo kastıysan.
Sosyal ağlarda paylaş

Rakibin bekleme süresini 30-45 saniye arasına falan indirmezlerse oynanmaz bu ya. O kadar zamanım yok harbiden, çay molasında 1 el atayım desen bitmiyor papaz oluyorsun.

Hatta şöyle 45 saniye falan yapıp, zamanın %75'inden fazlasını kullandığın her tur bir sonrakine 5 saniye ceza kesip öyle başlatsalar oyun akar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...