Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

abi şu kurarken vazgeçenleri anlamıyorum ben?

milisaniyede mi tepki veriyorsunuz yoksa internetiniz yokta varmış gibi mi davranıyorsunuz? 164 mb oyun ahah.

ya kurun oyun güzel, zaman geçirmelik falan, yani şöyle diyeyim mtgodan daha az komplike ama duels of planeswalkerdan kat kat iyi.

ve copycat değil hani 2 sıra kart düzeni var front ve back olarak. ne bileyim aoe effective speller var osu var busu var. mtg ile pek karşılaştırmak istemiyorum ben.

yani şöyle diyelim, nerdseniz mtgo, değilseniz inanın bu daha keyifli.

öyle p2w falanda değil kimse kusura bakmasın :)

hani oyunun dağıtımcısı vs ubisoft gelicek elbet yeni özellikler, şu halide baya iyi.

duel ararken hiç 10 sn nin üzerinde beklemedim açıkcası.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

abi şu kurarken vazgeçenleri anlamıyorum ben?

milisaniyede mi tepki veriyorsunuz yoksa internetiniz yokta varmış gibi mi davranıyorsunuz? 164 mb oyun ahah.

ya kurun oyun güzel, zaman geçirmelik falan, yani şöyle diyeyim mtgodan daha az komplike ama duels of planeswalkerdan kat kat iyi.

ve copycat değil hani 2 sıra kart düzeni var front ve back olarak. ne bileyim aoe effective speller var osu var busu var. mtg ile pek karşılaştırmak istemiyorum ben.

yani şöyle diyelim, nerdseniz mtgo, değilseniz inanın bu daha keyifli.

öyle p2w falanda değil kimse kusura bakmasın :)

hani oyunun dağıtımcısı vs ubisoft gelicek elbet yeni özellikler, şu halide baya iyi.

duel ararken hiç 10 sn nin üzerinde beklemedim açıkcası.

şimdi mesela kaede geliyor diyorki off starter pack tırt diğer kartlarda toparlanmaz ama sonra farkediyor azıcık oynayınca, oyun zaten direk itekliyor golda ve seala boğuyor seni çeşitlilik sağlıycak kartları almanı sağlıyor currencysi f2p oynarken alınabilcek şekilde, sonra başkası geliyor diyor ee trade yok rörö.

Şimdi adamlar hangisini tatmin edicek sana yeterince kart vericek şekilde boostluyorlar sonrasınıda rahatça duel atarak alıyorsun. Eğerki accountlar arası trade olsaydı herkez zibilyon tane alt account açıp her accountta 1-2 saat oynayıp 3-4 günde full deck yapardı. Ayarı tutturmuşlar yani ne alıyorsan kendine ve herşeye ulaşabiliyorsun. Bunun zıttı şunu yapabilirlerdi herşeye ulaşmak normal değil (gene uzun süre oynamak gereksede) aşırı zor olurdu ozaman trade açarlardı ve alt accountlarla kasardın oda brainless bir olay olurdu.

Sonuçta oyun güzel ve emek yemek doğuruyor :P Ayrıca dediğin gibi kendince sistem oluşturmuş ben 2 sıra combatı beğendim çeşitlilik oldukça fazla. MTG den baymışsan yeni soluk, hiç bulaşmamışsan zaten MTG den daha başarılı gelir çünkü mtgnin şuanki oyunları bariz interface yüzünden kanser.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

alakası yok
o ilk campaign ve bikaç achivementdan gelen bonuslar ve boostlar bittikten sonra hayvan gibi yavaş kasılıyor

ve yani o ilk gazla deste toplanmıyor. gene aşure gibi deste yapıyorsun

deste toplanıyor demedim zaten yeticek kadar baya bişey alıyorsun, tabiki ilk başta ivme yüksek olucak. Sonrasında da hala güzel currency geliyor oynadıkça mesala lvl 11 oldum şuan 100 seal verdi gene toplamda 1950 seal gelmiş heralde 200k+ da para gelmiştir, ne bekliyorsun ki hiç zaman harcamadan herkezin aynı decki mi olsun ? Üşeniyorum demiyorsunda rerörö yapyıyorsun bence :P azıcık oyarsan oluyor herşey 2-3 güne 1k+ eloya geçerim 1 haftada 1k elo iyidir :)
Sosyal ağlarda paylaş

bende 3 kere account açtım lan ilk accountumda inferno alacaktım destemi yanlışlıkla cassandranın desteye tıkladım, oynadım eh dedim sealı flm harcadım, yeni account açtım inferno aldım oynadım baydım vs dedim cassanda daha dengeli şimdi cassandara yeni account açtım oynuyorum hayvan gibi daha hiç görmediğim fire kartları geldi, fire champ falanda yok deste kuramıyorum ahah. for whom to bell tolls diye bir kart geldi çok tatlı ama işte dark eheh ^^
Sosyal ağlarda paylaş

ya bukadar beyinsiz +'^!!%^^'%+^&+/^^+!'^! adamlar varki kanser ediyolar bazen ya hakikaten illa 1.5-2 dk arasında bitiricek turnü daha 3. tunde 2dk düşünen adam gördüm ya gidicen böyle masasına benzin dökücen kafasınıda ekrana sürtüp kıvılcım çıkarıp yakıcan -.-

2-3 tane oyun öyle sırf bayıp surrender a bastım 40dk oyun mu sürer ya -.-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...