Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sleeep @CNNTürk Multiplayer :)

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

Bugün yayın vardı yoğunluktan yazamadım erkenden 8-) anca facebook falan geçebilmiştim

Yayını görmeyenler için link : http://tv.cnnturk.com/video/2013/05/05/programlar/multiplayer/multiplayer/2013-05-05T1500/index.html

Programa 19:00'dan itibaren katılıyorum, strateji oyunları ve starcraft üstüne konuştum, bilenlerin çok fazla alabileceği birşey yok ama isteyenler yine de izleyebilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

sleep iyi dayanmışsın ya, sağlam sabır varmış.

şu programdaki seviyeyi bir de mtv türkiyenin anime programı vardı, akıllara zarar, orada görmüştüm sanırım.

"peki böyle baktık yeniliyoruz, basınca patlayalım düğmesi var mı" sorusunda gözüm seyirdi

"iyi balans edilmiş" kısmında kapattım.

Sosyal ağlarda paylaş

Biraz ekleme yapiyim çok yüklenilmiş :D

Ana konuk değil de yan konuk gibiydim, yayını başlarını da izlerseniz oradaki ana konuklar aslında sanat dünyasında olup RTS oyunları üstüne baya bilgililer yani dune, c&c, warcraft, empire earth, total war vs hepsini oynamışlar hemen hemen(bazıları kesilmiş olabilir 2 saatlik yayın çektik 45dk ya indirgendi tv için), konu da strateji oyunları olunca ben biraz daha güncel yerden girdim basitinden bahsettim ana konu espor olmadığı için, eğlenceli bir aktivite oldu benim için ki bu TV ekibi aslında yine bizim satürndeki sc2 turnuvasınu çekip, oradan güzel güzel videolar çıkaran ekiple aynı, bu tarz işler yapan insan sayısı bir elin parmağını geçmiyorken eleştiriler fazla kırıcı olmuş bence yayın ekibi için :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de fena değildi program. Zaten izleyici kitlesi düşünüldüğünde daha yüzeysel geçilmesi mantıklı ama yine SC2 bölümünden önce profesyonel SC'yle ilgili küçük bir video hazırlanabilirdi. Programı hiç bilmeyen biri izlese SC'yi diğer RTS'lerden ayıranın ne olduğunu pek anlaması mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...